Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kan cicánál ez normális...

Kan cicánál ez normális ivartalanítás után?

Figyelt kérdés
Bő 2 napja volt ivartalanítva, azóta nem eszik, nagyon sokat alszik és bágyadt, nyáladzik, és a fenekét húzza a földön. Kicsit azért büdös is, gondolom a rászáradt nyál, vagy mert nem mosakszik folyamatosan, ivartalanítás óta azt sem csinálta.

2020. nov. 14. 18:44
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is hívd fel az állatorvost. Az én kandúrkámat 11-kor ivartalanították és már délután 3-kor rohangált. Meg sem érezte szinte.
2020. nov. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Én a kandúromat 5 hónaposan vittem ivartalanítani, konkrétan meg se kottyant neki. Ahogy hazahoztuk és kiment belőle a bódítás, úgy járt kelt mint azelőtt. Nem húzta a fenekét, semmi, mintha nem történt volna semmi. Lehet ez egyedi eset és nagyon jól viselte az enyém, de ha büdös is, és napok óta nem javul az azért jót biztos nem jelent.
2020. nov. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Hogy van a macska?
2020. nov. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
11-12 Nálunk is ugyanez. Ma vittük délre és 3-kor már ivott, evett, pisilt. Kicsit bizonytalanul ment, de pár óra múlva, mintha semmi nem történt volna. Kicsit aggódtam, hogy majd holnapra jön ki neki, hogy fáj. De akkor nem aggódom, valószínűleg az én kandúrom is ilyen kemény legény, mint a tieitek. :D
2020. nov. 24. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Jól van szerencsére, semmi sem látszik meg rajta :D megfürdettük, és mint akit kicseréltek, csak az zavarta valószínűleg, hogy "orvos szaga" volt
2020. nov. 24. 10:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!