Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi baja lehet a cicámnak?...

Mi baja lehet a cicámnak? Egyik napról a másikra megváltozott.

Figyelt kérdés

A cicám, kb fél éves. Semmilyen oltással nem rendelkezik.

A történet :Ma reggel ugyan ott találtam meg a lakásban, ahol tegnap este lefeküdt. Egész nap nem mozdult. Bámulta a falat, ült. Estére már csak feküdt. Enni csak akkor ment, ha odatettem elé, inni is csak akkor, alomban is egyszer volt csak. Tegnap mikor kintről bejött (kinti benti cica egy faluban) furcsa szaga volt. Szerintem dögszaga.. mára teljesen kedvetlen volt. A szag elmúlt. Már a szemét se mozdítja rám. Mi baja lehet? Megéli a reggelt, hogy orvoshoz vigyem?



2020. nov. 16. 22:14
1 2
 11/19 anonim válasza:
24%

Én nagyon remélem, hogy megéli a reggelt,összeszorult a szívem, ahogy azt olvastam, hogy biztos nem...

A remény hal meg utoljára!!!!

Kitartást Neked és a csodálatos kisállatodnak. ❤️

2020. nov. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
88%
Ó te jó ég, mennyi felelősségteljes állattartó, persze engedjük szabadjára a macskát hagy egyen meg valamilyen mérget, és pusztuljon el szegény. Ha már befogadtad, vállalj is felelősséget érte. Vidd orvoshoz, oltasd be, adj meg neki minden tőled telhetőt. Komolyan ha nem tudtok vigyázni rá minek van állatotok??
2020. nov. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Annyi hozzaerto van. Sima egyszeru hazi cica. Nagymama is a szobajaban tartotta egesz eletere bezarva a cicait kerdezem en?.. nem huzom fel magam. Az ertelmes kommenteloknek koszonom a valaszt.! Holnap 9-re jutunk el orvoshoz. Halas lennek, ha egy HOZZA ERTO, nem egy szitkozodo felvenne velem a kapcsolatot. Akar messenger, e-mail, instagram...
2020. nov. 16. 23:09
 14/19 anonim ***** válasza:
23%
Nem lesz semmi baj, holnap vidd el dokihoz. A cicákat nagyon le tudja verni bármilyen betegség. Az én cicám két napig csak feküdt, még inni sem volt hajlandó, első nap kijött a doki, kapott szurit, másnap még mindig nem lett jobban, rohantam vele a 40 km-re lévő állatkórházba, éjszaka már annyira rosszul volt, hogy fel voltam készülve arra, hogy mérgezés, de a végeredménye tökéletes volt, csak valami gyomorgyulladást szedett össze. Kapott két nap egymás után infúziót, meg itthonra gyógyszert, két nappal később már makkegészséges volt.
2020. nov. 16. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm!🥺
2020. nov. 16. 23:39
 16/19 anonim ***** válasza:
79%
#12: "A remény hal meg utoljára" - Csak kár, hogy előtte a macska ....
2020. nov. 17. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:

Szia!


Mi történt azóta?

2020. nov. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Ma elvittem orvoshoz, azt mondta van egy kis láza, azért nem evett. Csináltak vérképet, kapott infúziót, gyorsan visszament tőle normál testhőre. Onnantól teljesen jól volt, evett, ivott. Pár óra múlva visszakaptam, hazahoztam. Azóta ki se mászott a kezemből. A lehető legkorábban megyünk oltásokat beadatni. Hálás vagyok a pozitív, illetve a segítő válaszolóknak!
2020. nov. 17. 21:47
 19/19 anonim ***** válasza:
Ez jó hír. Oltásokat, minél előbb, ez egyértelmű, hála az égnek most oké minden, de ez nem feltétlenül lesz mindig így. Ha kijárós cica, mindig is ott lesz a veszély, de az oltások enyhítik ezt.
2021. márc. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!