Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskátok megváltozott...

A macskátok megváltozott ivartalanítás után?

Figyelt kérdés

Cicámat a nyár végén ivartalaníttattam. Mindenhol azt olvastam, hogy a macskák utána lenyugszanak és ellustulnak, de az enyém úgy felpörgött... soha nem volt játékos cica, alapból nyugodt természete volt, sokszor játszani sem lehetett vele, mert nem érdekelte semmi. Most meg kora reggel ébresztget, hogy ő bizony játszani akar, és keljek már fel. Mindent megtámad, élő gyíkokat hoz be a szobámba, pattog és random futkos a házban, le sem lehet állítani, olyan lett, mint egy örök gyerek.


Csak kíváncsiságból kérdezem, a tiétek megváltozott az ivartalanítástól? :) Ha igen, hogyan?



2020. szept. 20. 07:24
 1/7 anonim ***** válasza:
67%
Milyen idős volt, mikor ivartalanítottátok? Egyébként igen, a miénk is változott, de összességében az előnyére. Ő is játékos, de egyben le is nyugodott, már ha nem épp játékról van szó. :)
2020. szept. 20. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
67%
Nekem 14 cicám volt (30 év alatt), mind ivartalanítva lett, de egyik sem változott meg jelentösen, csak többet maradtak itthon.
2020. szept. 20. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
#1 kétéves nőstény cicus :)
2020. szept. 20. 07:54
 4/7 anonim ***** válasza:
87%
Nekem is a két éves nőstény cimám lett ivartalaníva és ő is felpőrgött és egyre többet megy el és egyre több egeret hozott haza.
2020. szept. 20. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
83%
Nekem eddig 4 volt ivartalanítva (3 kandúr, 1 nőstény, mind 6 hó környékén), egyiken sem tapasztaltam semmi változást.
2020. szept. 20. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Inkább nyugisabb lett. Nehezebb rávenni a játékra, régen nem tudtam vele lépést tartani. Már ivarzás volt, mikor elvittem kiheréltetni, akkor nagyon mehetnékje volt. Utána még 1 hónap kellett mire kitisztult belőle a hormon, azóta nyugis kis házi cica. Valahol sajnálom, hogy ezzel jár, mert azóta sajna nem dorombol, csak nagyon ritkán és röviden :( a kis dilis húzásai is elmaradtak, de a hosszú élethez ez be kellett vállalni.
2020. szept. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát az én kandúrom nem változott. Most van egy 5 hónapos nőstény macskám is szóval majd meglátjuk mi les
2020. szept. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!