Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szerintetek betegek ezek a...

Szerintetek betegek ezek a cicák? Talán valami komoly?

Figyelt kérdés
[link]

2020. nov. 17. 17:05
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A kicsik valszeg macskanáthásak... de nem olyan nagyon súlyos, ebből még simán minden maradandó károsodás nélkül helyrejöhetnek. Orvoshoz kell őket vinni, meleg helyen tartani, rendesen etetni.
2020. nov. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%

Nagyon picik ezek a cicak, es az anyukat is orokbe akarja adni, szoval valoszinuleg egyutt kene kihozni oket onnann, igy mar azert draga lenne a kezelesuk.

De valoszinuleg macskanatha, plusz talan meg fergesek, illetve ugye oltasok biztos, hogy nincsenek, szoval azzal is szamolni kell.

2020. nov. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Talán egy kicsit az egyik fehérnek be van dagadva a szeme, de az lehet bármitől. Amúgy nem vészesek (a kép készültekor), egy alapos orvosi vizsgálattal hamar kipofozhatók.


Off

Jófogáson lehet élő állatot hírdetni????

2020. nov. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Persze, lehet. Vagy ingyenesen vagy tenyesztokent, penzert. A tenyesztoktol talan valami papirt is bekernek, vagy pontosan nem tudom mit, de a hirdetes csak akkor mehet ki, ha ez megvan.

Az mar mas kerdes, hogy a szapik is ki tudjak jatszani a rendszert, mert meghirdetik ingyenesnek az allatot, aztan privat uzenetben meg leirjak a valos arat, de ertekelem, hogy a jofogas legalabb probalkozik valamivel.

2020. nov. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

A macskanáthát hogyan kezelik?

Akartam neki írni, hogy szeretnék 2-t, de jobban megnéztem a képeket és ególég furák, főleg a szemeik(2-nek is be van dagadva) csipásak, még az anyjuk is, bár nem vészes, de ne tudom.

Főleg mivel van már 1 kiscicánk, picivel idősebb, de félek, hogy elkap valamit, esetleg mind meghal.

2020. nov. 17. 21:17
 6/10 anonim ***** válasza:
67%
Ha befogadod őket,akkor karanténba kellene őket tenni, amíg a doki nem mond rájuk valamit. Legalább pár napra, amíg a féreghajtó kipucolja őket és elkezd hatni a spot on. Így csökkentheted, hogy a már meglévőt összefertőzd
2020. nov. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ők nagyon kicsik, az anyjukkal együtt kell befogadni őket
2020. nov. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Állítólag 2 hónaposak.
2020. nov. 17. 23:02
 9/10 anonim ***** válasza:

Macskanáthára van nekik gyógyszer, antibiotikum, szemkrém. Elég gyorsan ki tudnak belőle jönni,ha jól vankezelve és tartva.

Közben féreghajtó és élősködő elleni szer is kell rájuk, de állatorvos tanácsára, mert még picik.

Amint egészségesek és elérik a megfelelő súlyt (kb 2 kg) oltani kell őket. (kombinált kb 4000 ft)

2020. nov. 18. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ezek nem 2 hónaposak az tuti, 5-6 hetesek inkább! Nincsenek olyan rossz állapotban, de beteg a fehér. A füle barna trutyis, az fülatka! A szeme gyulladt, arra szerintem Tobradex szemcsepp fog kelleni, de lehet sima kamilla helyre hozza. Doki megmondja, ha elviszed! :)
2020. nov. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!