Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Akik meghaltak, vagy súlyos...

Akik meghaltak, vagy súlyos betegek a H1N1 től, azoknak volt illetve van valami komolyabb bajuk, amiről nem tudtak? Vagy mitől lehet? Tényleg ennyire komoly a virus? Mitől függ, hogy ki mennyire lesz tőle beteg?

Figyelt kérdés
2009. nov. 29. 17:15
 1/4 anonim ***** válasza:
29%
Hiába mondták, h a várandósak jobban ki vannak téve ennek a h1n1nek mégsem oltatták be magukat és most 3an életveszélyben vannak emiatt. Ebből is látni h komoly a vírus.
2009. nov. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek volt valamilyen egyéb betegsége,akikről azt mondják,hogy a vírusba haltak bele.(Ezt senki nem tudja biztosan,hogy így van-e)Azt sem lehet tudni,hogy ha beoltatják magukat,akkor az használt vagy rontott volna az állapotukon?De pl.az a kismama,aki már 2 napja magas lázzal volt otthon,és nem ment orvoshoz,magának is köszönheti,hogy súlyos lett a helyzete.

Ez is olyan influenza,mint a többi.Van aki könnyen átvészeli,van aki belehal.( Évente sokan halnak influenzában,csak ezekről az esetekről nem beszél a média..

2009. nov. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
nekem volt egy ismerősőm aki 6-7 éve kismamként belehalt egy influenzába :( pedig akkor semmi ilyen nagy járvány nem volt. Szerintem most sokkal nagyobb médiát kap ez a vírus és ezért tudunk több esetről.
2009. nov. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
73%
Akiről én tudok, annak nem volt semmi más alapbetegsége. Ez tuti biztos.
2009. nov. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!