Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak még olyan lányok akik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még olyan lányok akik nem depressziósak, teljesen önbizalomhiányos, befelé forduló, "nem olyan mint a többi" és egyéb ilyen divat betegek?

Figyelt kérdés

Nem akarok egy lánynak sem a pszichiátere vagy orvos, kigyógyítója "megmentője" aki "kihúzza a depresszióból" stb stb.

Egy normális kapcsolatra vágyom ami azt illeti. Olyan nehéz nem szuicidhajlamúnak és szarok mindenbe mentalitásúnak lenni? Senki sem élvezi az életet? Csak én vagyok ilyen hülye? Alapból olyan rövid, hogy lehettek ennyire negatívak?!

Hol találkozhatok pozitív, kedves, önálló és stabil lánnyal?

(Rossz napjai mindenkinek vannak, nem azt mondom az év 365 napjában legyen ilyen, hanem nagy általánosságban)

Ne azzal indokoljatok, hogy "jaj, fiatal, dúlnak benne a hormonok, azt sem tudja mit akar az élettől" stb. Mert valahogy én tudom és még sem a sarokban magzatpózban sírok az egyéb dolgok miatt...

18/F



2019. jan. 18. 22:54
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
82%

"Alapból olyan rövid, hogy lehettek ennyire negatívak?!"

Ennyiből te is negatívan állsz a dologhoz, mert tudnod kéne, hogy vannak még olyan lányok. Felesleges ezért kérdést feltenned, rossz helyen keresgélsz, ha csak a ilyen lányokat találsz. Az ismerkedés meg nem hely függő, úgyhogy csak rajtad áll, hogy itt siránkozol, vagy végre teszel is a dolgokért. ;)

2019. jan. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
81%

Mondjuk teljesen átérzem a kérdezőt.

Én is szinte csak ilyen lányokkal találkoztam(kivéve egyet), de egyikkel sem lett kapcsolatom, mert már abba belefáradtam, hogy beszélgetünk. Teljesen indokolatlanul felhozta az öngyilkosságot, vagy hogy ő azt akarja, hogy eltartsák, meg sok a ribi a korosztályában..stb.

18/f

2019. jan. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

"Felesleges ezért kérdést feltenned"

Látom te is túltengesz a pozitivitásban :D Semmi sem felesleges és semmi sem lehetetlen. Érdekel egyszerűen és de, igenis biztos vannak olyan helyek ahova hasonló emberek járnak. Mint ahogy vannak olyan helyek ahova csak lehangolt, szomorú emberek mennek (De kivételek mindig vannak)

2019. jan. 18. 23:07
 4/26 A kérdező kommentje:
Na végre valaki érti amiről beszélek :D #2 a szívemből szóltál :D Ez a ribik az osztálytársai ANNYIRA IGAZ :D Meg, hogy vagdossa magát és kirak képeket stb. Fúú minden szavaddal egyetértek ment a pacsi :D
2019. jan. 18. 23:09
 5/26 anonim ***** válasza:
66%
Én ismerek ilyeneket, sőt én is ilyen vagyok. Általában igyekszem megtartani a pozitív világnézetemet és az optimizmusomat. Persze mindenkinek lehet rossz napja, de merem állítani, hogy alapvetően èletvidám vagyok.
2019. jan. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
29%
Igenis pozitív vagyok, de tök felesleges feltenned egy ilyen kérdést, mert ezzel te is negatívvá váltál. Már, miért ne lennének ilyen lányok? Mondjuk ha kimozdulnál a 4 fal közül, rögtön találnál millió ilyen lányt. De te inkább itt sírsz, hogy mások miért nem olyanok, mint aki neked kell. Vedd már a fáradtságot és nyisd ki a szemed.
2019. jan. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Hmm, végre valaki aki nem próbál kibújni alóla és beismeri ő is ilyen szokott lenni de realizálta, hogy ez nem normális és próbál rajta változtatni! Respekt!
2019. jan. 18. 23:19
 8/26 Miss Endzsi ***** válasza:
Utólag is boldog születésnapot!
2019. jan. 18. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

Nem is ismersz arany bogaram mi ez a letámadás?

Miért lennék negatív? Dobálózol itt nekem mindenféle szavakkal 0 alátámasztással :D

Nagyon pozitív vagy, csak úgy sugárzik rólad :D És te nagyon egyedi és különleges vagy, és ribik az osztály társaid tudom... tudom...

2019. jan. 18. 23:21
 10/26 anonim ***** válasza:
27%

A másodikkal egyet értek, az ilyen divatbeteg tömegribiktől HÁNYINGEREM van viszont a visszahúzódó csendes "depressziós" (nem divatdepressziós!) lányokat én keresem. Eddig 0 sikerrel, de jobb egy olyan lánnyal lenni aki csak veled önmaga és még ki is gyógyíthatod, mint egy önbizalommal teli haspólós pucsító kis csitri. Egyébként én se akarok ilyen kis hónapos/éves kis semmi kapcsolatot, megértem te is komolyat akarsz én is igy vagyok vele. Nem tudom te hol találtál olyan lányt aki normális de mellette depressziós és nem "divatból" csinálja, de elküldhetnéd a csoport linkjét ":D

Sok szerencsét :)

2019. jan. 18. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!