Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért akarom egy bizonyos...

Miért akarom egy bizonyos táppal etetni a cicámat, mikor tudom, hogy annál sokkal jobbak is vannak?? Miért ragaszkodok annyira hozzá??

Figyelt kérdés
Volt már valaki így? Szimpatikus vagy nem tudom, aztán hiába jövök rá,hogy amúgy nem is igazán jó, mégis, akkor is azt szeretném .....
2020. nov. 21. 20:05
 1/10 anonim ***** válasza:
24%
Melyik táp? Royal Canin?
2020. nov. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Majdnem ..

Purina One ..

2020. nov. 21. 20:24
 3/10 anonim válasza:
26%
ha a macskád megeszi szerintem nem baj, hogy ragaszkodsz hozzá :D
2020. nov. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

De baj, épp ezaz .. Amúgy sok cica a whiskast is megeszi, ennyi erővel ..

De megtehetném, hogy jobbat adjak, sőt ilyen árban is vannak jobbak, de valamiért ragaszkodom ehhez, nem tudom miért .. Pedig csomó jó tápot nézek folyton, elképzelem, hogy na ezt most megrendelem, ez sokkal jobb, átszoktatom erre, de aztán mondom, nem, jó ez, ami van .. Amit persze tudok, hogy nem jó ...😔

2020. nov. 21. 20:38
 5/10 anonim válasza:
nem szereted a változást, de ha egyszer veszel neki másikat, akkor utána könnyebb lesz
2020. nov. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Vettem már. Sőt. Régen mindig másfajtt vettem, de mióta ezt kipróbáltuk nem akarok semmi mást. Rosszabb vagyok, mint a whiskasos cicák, kik rászoknak a tápra 😔
2020. nov. 21. 21:15
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Micsoda problémák. A whiskas is ugyan olyan jó mi 6 macskát etetünk saját zsebből különben már elpusztultak volna. Minek vesztek 20 ezerét tápot? A macska kb mindent megeszik bogarakat egereket gyíkokat.
2020. nov. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

#7-es itt nem az a téma, hogy mit eszik meg, min tud elélni.

Hanem hogy mi a jó neki.

Aki szereti a macskáját, az a lehetőségeihez mérten a legjobbat veszi nekik, hisz azt szeretné, ha egészséges lenne. Aki megteheti, az miért ne vehetne jobbat? Nekem csak egy cicát kell etetnem.

És azt hiszem meg is van, hogy győztem meg magam most...

2020. nov. 22. 00:44
 9/10 anonim ***** válasza:
70%

Valószínűleg azért, mert vonzó számodra a szép zöldeskék csomagolás.

Egyszerű marketinges trükk a forgalmazó részéről.

Vigyázz ezzel a táppal, mert bár a cicák imádják, de húgykövességet okoz. Egy időben én is ezt vettem az enyémeknek, meg is jelent a probléma.

2020. nov. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
47%
az én macskám csak a whiskas-t eszi meg semmi mást és már kb másfél éve nincs tőle semmi baja.azért nem tudsz átszokni mert a megszokások híve vagy
2020. nov. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!