Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Amostani macskák mièrt sokkal...

Amostani macskák mièrt sokkal akaratosabbak, öntudatosabbak ès hisztisebbek mint a 15-20 èvvel ezelőttiek?

Figyelt kérdés
Emlèkszem a kètezres èvek elejèn akik voltak cicáink nem voltak ennyire ajaratosak, egoisták. Szinte bármit megcsinálhattam velük, a mostani cicám meg úgy viselkedik hogy mèg èn èrezzem magam kiváltságosnak ha felvehetem ès simogathatom. Règen simán idavettem magammelè a cicám ès filmeztünk, most ezt nemlehet, mert otthagy, vagy csak akkor marad ott ha ott ès úgy fekhet ahogy ő akar. A kajánál is nagyon válogatósak. Règen akármit megettek, most szinte semmi sem jó.

2020. nov. 24. 11:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyed függõ hogy melyik milyen.
2020. nov. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

20 eve vannak macskaink, ez az altalanositas nem igaz. Mindig voltak koztuk baratsagosabbak, es kevesbe jofejek, a jelenlegi benti cicam is picit tavolsagtarto, de nekem ezzel nincsen bajom. Macska, a macskak ilyenek, el kene fogadni.

Ha bujos cicat akarsz,akkor nezz korul egy menhelyen, ott ismerik oket, biztosan tudnak segiteni neked.

2020. nov. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
8%
Igazad van. Tényleg.
2020. nov. 24. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
89%
Elvette az eszüket a szociális média, meg az okostelefon. A régi értékek már nem jelentenek nekik semmit, csak az influenszereket majmolják.
2020. nov. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
96%
Az én macskámat lehet bárhogy nyúzni. Teljesen gyerekkompatibilis.
2020. nov. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Mindegyik macska más és más személyiségű, akárcsak mi emberek.

Nekem volt már rengeteg, egyik félős volt, csak akkor merészkedett oda, ha éhes volt. A tesója pont az ellentéte, ő folyton a nyomomban volt, még ha mentem is valahová, követett. Ráadásul okosan, tudta, hogy az út nem biztonságos, így az árkokon keresztül jött végig velem.


A mostaniak közül az egyik szeret ölben lenni, bújni, de viszont néha megvadul játék közben, vagy ha épp rossz passzban van, nem tetszik neki valami, akkor tudomására adja azzal hogy meg akar csikarni vagy harapni. Például ha megkísérelem a hasát megsimogatni, azonnal karmol.

Imád a ruhák közé bújni, mindenhova bújik, ahová lehet.


A másik utál ölbe bújni, el is szalad ha felveszem, csak azt szereti ha lefekszik és úgy simogatom meg. Viszont ő mindig dorombol, már csak ha hozzáérek is, a másik meg ritkán dorombol. A hasát is engedi, sőt direkt úgy fekszik, hogy ott simogassam. Igazi gyerekbarát macska, azt is élvezi, ha fésülöm. A másik pedig utálja, játéknak nézi a fésűt és elkezdi levadászni :D


Tehát nincsenek egyforma macskák.

2020. nov. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Az én mostani cicám 7 éves, kiskora óta olyan, hogy ha beteszem az ölembe, képes ottmaradni és aludni órákig, aztán már nincs szívem elmozdulni onnan emiatt, pedig még én raktam oda pár órája... :D
2020. nov. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
4-es válaszoló ,big like!
2020. nov. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
86%
Hát igen,bezzeg az én időmben udvariasak voltak,olvastak,segítettek a házimunkában,átadták a helyüket a buszon.Most meg csak a szex meg a szipu!
2020. nov. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
30%
Amilyen az adjon isten...
2020. nov. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!