Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Amostani macskák mièrt sokkal...

Amostani macskák mièrt sokkal akaratosabbak, öntudatosabbak ès hisztisebbek mint a 15-20 èvvel ezelőttiek?

Figyelt kérdés
Emlèkszem a kètezres èvek elejèn akik voltak cicáink nem voltak ennyire ajaratosak, egoisták. Szinte bármit megcsinálhattam velük, a mostani cicám meg úgy viselkedik hogy mèg èn èrezzem magam kiváltságosnak ha felvehetem ès simogathatom. Règen simán idavettem magammelè a cicám ès filmeztünk, most ezt nemlehet, mert otthagy, vagy csak akkor marad ott ha ott ès úgy fekhet ahogy ő akar. A kajánál is nagyon válogatósak. Règen akármit megettek, most szinte semmi sem jó.

2020. nov. 24. 11:25
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Az én macskám maga dönt arról, bújik-e vagy sem. Többnyire ő jön hozzánk bújni, simogatást kérni. Mástól nem tűri el. Ölbe is csak én és a párom vehetjük, mindenki mástól menekül. Persze ha felveszem, hogy márpedig most velem leszel, azt is hagyja, de egy idő után lelép, amikor megunja.
2020. nov. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
58%

Ugye??? Én is pont a minap panaszkodtam anyunak, hogy már a macskák új generációja sem olyan, mint azelőtt. Nekem 98-as volt az első cicám, egy szobadísz volt, rengeteg szeretettel.


A mostaniak meg zsarnokok, szemtelenek, akaratosak és terroristák. :D


De komolyra fordítva a szót, valszeg egyedfüggő. Ilyen "szériát" fogtunk ki. :D

2020. nov. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
#12 De amúgy tényleg. a régi cicáink olyan jól elvoltak, "Dobozoltak" vagyis mindenük volt a dobozban bujkálás. 10 éves fejjel még emeletes dobozlabirintust is építettem neki cipős meg nagyon nagy dobozokból. Imádtak bennük bújkálni. Aztán most meg mint az embergyerekek, nem kötik le őket a kisautók meg a hasonlók, csak a technika.
2020. nov. 24. 17:22
 14/15 anonim ***** válasza:
82%
Nem tartom túl normális dolognak, hogy a macskákat egy kalap alá veszed a mai tinédzserekkel.
2020. nov. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
59%

Pedig a mostani macskám, nagyon jól eljátszik a tabommal.

Van nekik való játék. Olyan aruhazon.

Imadja.

2020. nov. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!