Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nagyon dühös vagyok! Mit...

Nagyon dühös vagyok! Mit csináljak? Nem tudja rendesen tartani a végbelét

Figyelt kérdés

Felhívtam az összes létező állatorvost de egyik se hajlandó dolgozni hétvégén meg nem tud kijönni se.

Kocsim persze nincsen, mert ahová lehetne vinni az 50 km-el odébb van. Barátnőmnek könyörgök, hogy vigyen be holnap minket,de ha nem mit csináljak?



Olyan a cica feneke mintha kis dudor lenne neki és folyamatosan megy a hasa nem tudja tartani.


24 óráig koplalt mert volt tápváltás. Most adtam neki ma megint tasakos de nekem úgy tűnik mintha ettől lenne. De akkor meg tudná tartani, mert tegnap nem folyt neki szét sehol ma se eddig. Most kezdte el belement most az alomba de olyan mintha nem tudná rendesen tartani csepeg neki.


Nem adok neki tasakosat. De mit tudok még neki segíteni?



#hasmenés #állatorvos #Tartási gond #Ürítési baj
2020. dec. 4. 17:18
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:

Mellesleg kinek is kell távgyógyítani? Hmmm? Írtam ilyet? Mert szerintem nem. Azt írtam ADDIG MIT CSINÁLJAK MÍG HOLNAP ELTUDOM VINNI,.MERT AZ ÖSSZES " DOKI" B*sZIK DOLGOZNI ESTE 17 UTÁN.


nos? Távgyógyítást kértem? Nem!

Segítséget h a cicának mi lesz a legjobb!


Igen az lenne a legjobb ha beültem volna a kocsiba ami nincs és elvitt volna.


De saját genetikai f*$zságom miatt nem is lehet jogsim! Egyéb? Óhaj, sóhaj? Több részlet? Város nevet írjak-e? Ingyen és bérmentve elviszed a macskám ha már jól esik kötekedni?

2020. dec. 4. 20:02
 22/29 anonim ***** válasza:
22%
Az én cicámnak amikor hasmenése volt a Normaflor probiotikum segített. De csak egy fél ampullát lehet neki adni egyszerre, az ételébe keverve. Abba a szilárdabb fajta alu tasakosba kevertem bele neki.
2020. dec. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
67%

Úristen, neked dühkezelési gondjaid vannak. Ne itt vezesd le a frusztrációidat, senki nem beszélt veled olyan stílusban ahogy te beszélsz itt.

Amikor először szóbajött a taxi, tudhatták a válaszolók hogy nincs? (Amúgy olyan nincs hogy 80 km-re van a legközelebbi, de mindegy, efelett elsiklok, hagyjuk is.)

Ahogy távgyógyító sincs köztünk, úgy látnok sem.

2020. dec. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:
Nem nekem vannak dühkezelési rohamaim mellesleg maradjunk már a témánál... Tudta mert mikor szóba jött írtam h putri falván nincs taxi de làtom hál Istennek nem csak én jelentettem azokat a hozzászólásit amiket írt " magyarul teszek én a macskára"
2020. dec. 4. 20:20
 25/29 A kérdező kommentje:

Ja és te már csak tudod h egy anonim oldalon ahol a lakhelyet se tudod , úgy patent tolod h mindenhol van taxi... Aha persze elhívnalak sírva fakadsz.


De azért érdekesmód elég sokan tudnak normálisan válaszolni mit adjak neki holnapig... Csak 1-2 degenerált nem tud. De nekem vannak gondjaim... Igen nekem tudod mi? Egy rohadt doki se hajlandó, fogadni, se taxi , se kocsi a macskának meg megy a hasa...+ Beleköttök felesleges dolgokba, Igen van bajom.



Többieknek köszönöm, már most a csirkemell+ rizstől jobb lett tudta tartani az alomig, nincs elcsepegtetve

2020. dec. 4. 20:25
 26/29 anonim ***** válasza:
39%

Minden kis isten háta mögötti falu közelében van város, városokban pedig van taxi. Nem az orosz sztyeppén élünk.

Amúgy remélem, szegény cicával nem vagy ilyen idegbeteg ha valami olyat merészel tenni ami neked nem tetszik.

2020. dec. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:

Miért nem görgetsz tovább? Miért kell valakiknek MINDEN EGYES kérdés alá parasztkoskodni? Hadd tudjam már én jobban h mi van meg mi nincs a környéken... Orosz szteppe babazsúr ehhez!


Pesről vagánykod vagy valamilyen menő cityből?


Aki érdemben nem tud hozzászólni az lapozzon! Macska ezen kívül köszöni jól megvan,még jobban is él mint az orosz sztyeppén!

2020. dec. 4. 20:44
 28/29 anonim ***** válasza:
76%
Kérdező, hiszti helyet inkább azt írnád mi van a cicával.....
2020. dec. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:
Írtam már a cica jobban van. Adtam neki csirkemell+ rizs kombót
2020. dec. 4. 21:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!