Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kismacskámat tegnap elkapta...

Kismacskámat tegnap elkapta két kutya! Elég rendesen elrendezték! De nincs pénzem állatorvosra! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Az általános állapota jónak tűnik!Nem látjuk hogy fájna vmije,virgonc kedves jó kedvü bújos cica ahogy szokott!Eszik,iszik!De szerintünk a gerince törhetett el!A hátsó két lábát csak húzza maga után!Lóg neki!Csikizésre erösebb nyomásra egyáltalán nem reagál!

Tudom dokihoz kéne vinni sürgösen de nincs pénzem és nem tudok még kölcsön kérni se!

Gondozzuk ahogy tudjuk de még most is olyan kis virgonc nem marad egyhelyben!


Honnan tudhatom tutira hogy a gerince tört el?Bár 99%-ba biztosak vagyunk hogy az,de egy ismerösünk azt mondta hgy lehet csak a csipője!


Már arra is gondoltunk hogy bevisszük az állatkórházba és azt mondjuk talált cicus hátha úgy ellátják!Vagy tényleg nem tudjuk hogy mit csinálhatnánk!


Kérek mindenkit a bántó hozzászólásokat mellözük!

Igy is nehéz mert szinte családtag meg két kisfiú kedvence!De el kell döntenünk a cicát visszük orvoshoz vagy adni adok a gyermekeimnek!


2008. szept. 4. 11:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Szegénykém, nagyon nehéz helyzetben vagy :( Amint tudod, vidd el állatorvoshoz a kiscicád, mert ez sajnos valószínűleg tényleg komoly probléma.. és lehet, hogy minél később viszed el, annál kisebb az esély rá, hogy teljesen helyre jöjjön.
2008. szept. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Természetesen elvisszük orvoshoz de jövö hét közepénél elöbb nem tudom!!!SAJNS!

2008. szept. 4. 11:34
 3/16 A kérdező kommentje:
Ott ül az ajtó elött és menne ki!!! :'(
2008. szept. 4. 11:36
 4/16 anonim ***** válasza:
16%
Ha annyira nincs pénzed h egy kismacskát eltarts,akkor minek vitted haza?!Az állat is élőlény,felelősséggel tartozol érte!Ha beteg,akkor állatorvoshoz kell vinni!Ezt vállaltad!
2008. szept. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Megértem, hogy csak pozitív válaszokat szeretnél látni, de most mondd meg őszintén: ha nincs pénzed az állatorvosra, tőlünk mit vársz, mit mondhatnánk? Online sajnos mi nem tudjuk meggyógyítani, pedig ha lehetne, hidd el, én szívesen megtenném. Mikor az én cicám egyik reggel rosszul lett, már azt az egy órát is alig bírtam otthon végigülni, amíg az állatorvosi rendelő kinyit.

Egyébként vannak olyan állatorvosok, aki elfogadják a részletfizetést, vagy a tartozás későbbi rendezését. De egy vizsgálatot mindenképpen megérdemelne szegény cicus, legalább annyit, hogy megnézze az orvos és véleményt mondjon, hiszen ő is egy élőlény mint mi, emberek, csak más megjelenési formában. Addig mi itt csak sajnálni tudjuk szegénykét.

2008. szept. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Jó ötlet a "talált cicus" történet is... Igaz nem teljesen tisztességes, de mégis lehet "esély".
2008. szept. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
54%

Ne haragudj, de mindenképp el kéne vinned orvoshoz!( Minek, akkor állat, ha nem tudod felelősséggel tartani, kezeltetni?

:( )

2008. szept. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Délután jön megnézni egy állatorvos a kiscicámat!


Köszönöm mkinek a választ!


Az utolsónak meg üzenem:

Igazad is van!De ne itélkezz!!!!

Ezt a kiscicát egy utcabeli kisfiú adta aki sirva mesélte hogy ha rá következö hét hétföig nem találnak gazdit az Apukája földhöz vágja!

Igazad van!Nekem NEM TELLENE egy állat szakszerü ellátására!De én akkor is úgy érzem lehet ha én nem hozom el már rég nem élne mert szét szedte volna egy kutya vagy a gazdi földhöz vágta volna!

Igy legalább volt 2 boldog(Leagalábbis remélem) hónapja ennek a szerencsétlen kölyök cicának!

2008. szept. 4. 14:26
 9/16 anonim ***** válasza:
Légyszi tájékoztass, mi lett a cicával!
2008. szept. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen a nővérem macskájával is volt megharapta egy kutya és annyira megsérült a gerince hogy húzta a hátsó két ábát.Elvitte állatorvoshoz aki nemtudott semmitsem csinálni csak az altatást javasolta.Ekkor a nővérem eggyik ismerőse elvitte a cicust egy másik városba már nemtudom hova egyy kiválló orvoshoz és megműtötte a gerincét.És még én magam sem hittem a szememnek amikor később megláttam hogy rendesen mászkál az udvaron és tudta használni a hátsó lábait.

Szóval szerintem egy nagyon jó állatorvossal nézesd meg vagy vidd el egy állatklinikára mert valószínűleg csak egy műtéttel állhat ujra talpra.

2008. szept. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!