Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nagyon dühös vagyok! Mit...

Nagyon dühös vagyok! Mit csináljak? Nem tudja rendesen tartani a végbelét

Figyelt kérdés

Felhívtam az összes létező állatorvost de egyik se hajlandó dolgozni hétvégén meg nem tud kijönni se.

Kocsim persze nincsen, mert ahová lehetne vinni az 50 km-el odébb van. Barátnőmnek könyörgök, hogy vigyen be holnap minket,de ha nem mit csináljak?



Olyan a cica feneke mintha kis dudor lenne neki és folyamatosan megy a hasa nem tudja tartani.


24 óráig koplalt mert volt tápváltás. Most adtam neki ma megint tasakos de nekem úgy tűnik mintha ettől lenne. De akkor meg tudná tartani, mert tegnap nem folyt neki szét sehol ma se eddig. Most kezdte el belement most az alomba de olyan mintha nem tudná rendesen tartani csepeg neki.


Nem adok neki tasakosat. De mit tudok még neki segíteni?



#hasmenés #állatorvos #Tartási gond #Ürítési baj
2020. dec. 4. 17:18
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
67%
Húzós is, de az ember bármelyik családtagjáért megtenné.
2020. dec. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
Putrifalván taxi sincs. Nem azért akarok menni kocsival, mert kényelmesebb hanem mert nincs.
2020. dec. 4. 18:26
 13/29 anonim ***** válasza:
100%
Orvoshoz kene vinni, ki fog szaradni.
2020. dec. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
84%
Taxit házhoz is hívhatsz.. Már ha akarsz.
2020. dec. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
34%
Macskát nem.koplaltatunk, de nem.fog kiszáradni ha eszik iszik.
2020. dec. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:

80 km belül nincs taxi, ez nem Bp. Szerinted ha lenne akkor nem azzal kezdené az ember? Anyagiak tök mindegy, mert nem vagyok minimálbéres nem ezen múlna,de ha nincs Pestről nem fog jönni úgy kb 250 km-t h engem 50 km-el odébb elvigyen.


Remélem ott a direktbe köteledést be is fejeztük

2020. dec. 4. 19:27
 17/29 A kérdező kommentje:
Eszik,iszik egyébként főztem neki gyorsan csirkemellet mert jegesen nem akartam oda adni
2020. dec. 4. 19:28
 18/29 anonim ***** válasza:
100%
A rizs, főtt répa fogja meg a szekletet.
2020. dec. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
53%

Ja, értem. Akkor te az a fajta kérdező vagy aki a segítő szándékot kötekedésnek veszi, és azt várja hogy valaki távgyógyítson.

Sajnálom de attól hogy ide írogatsz, nem fog meggyógyulni a macskád 🤷‍♀️

2020. dec. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:

De baszki... Mit nem lehet megérteni azon h nem pest? Meg putrifalva ahol.kb van 2 kis abc azt hello? Igen kötekedés. Nyilván ha lenne autóm már rég haza is értünk volna meg ha lenne taxi akkor is.



Nem nem segítőszándék, mert tudtommal nem " az a fajta kérdező vagyok" aki azt írta " mit csináljak.fosik..a macskám itt vagyok pest kellős közepén sőt itt van szomszédba az állatdokinde nem akarom levinni, mert jön a karácsony és nem rá akarok költeni"



Azta.. oké "legyek az a fajta kêrdező" oke? Nyugodtabban alszol?

2020. dec. 4. 19:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!