Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Jogos a félelmem?

Jogos a félelmem?

Figyelt kérdés

Van egy macskám aki 5 hónapja van nálam. Eddig minden rendben volt, kiegyensúlyozott életet éltünk együtt.

Mostanában viszont nagyon furcsán viselkedik. Ijesztően.

Ezt úgy két hete vettem észre. Napközben néha csak rám mordul vagy nagyon hosszan szuggesztíven néz. Este gyakran aludt mellettem vagy a saját kuckójában de mindig békésen mélyen.

De ez megváltozott. Este felkel és csak néz engem egyfajta démoni nézéssel. Erre szoktam felkelni. Hogy ott ül és néz. Az elmúlt estéken pedig azt vettem észre, hogy kitárt karmokkal hadonászik este a szemem előtt és amikor felkelek akkor lerakja a mancsait de tovább néz.

Rettegek attól, hogy alvás közben kikaparja majd a szemeimet.

Mit tegyek???


2020. dec. 4. 22:09
 1/4 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem paranoiás vagy. Az állatok nem gonoszak mint az emberek, kizárt hogy ki akarna nyírni ok nélkül. A macskáknak eleve van egyfajta gonosznak tűnő nézésük, de erről nem tehetnek.

Valószínűleg azért néz és hadonászik mert játszani akar. Éjjel aktívabbak, unatkozik éjszaka és rá akar venni hogy játssz vele.

2020. dec. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A macskak ejjel eleg aktivak. Foleg ha egyedül van. Oket is ugymond "le kell farasztani".

A cicak szimplan jatszani akarnak veled, mig a kutyak hoznak neked egy botot, ha bekapcsol a cicak vadaszosztone mindenre ami mozog ugranak. Nyugi nem akar téged megtamadni, max játszani. Ne aludj vele egy szobában szerintem, mert sokszor felfog kelteni.

2020. dec. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
81%
Neked pszichológus kéne, mert ez már kb. üldözési mánia.
2020. dec. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az én cicám, ha játszani akart éjjel, akkor rám ugrott meg rajtam futkosott oda vissza, rágta a fülem, lábam, kezem.

Ezt a nézést felfoghatnád úgy is, hogy vigyázza az álmod, lelked:)

2020. dec. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!