Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan dolgoztátok fel a...

Hogyan dolgoztátok fel a cicátok elvesztését? Nem tudom mit tehetnék.

Figyelt kérdés
Ma meghalt a kiscicám, elütötte egy autó, egyszerűen képtelen vagyok felfogni még mindig :( Ő volt a mindenem, soha nem volt még ilyen cicám :(:(:( Megszakad a szívem :( Reggel még itt játszott velem, szétszedte a papírokat, kijátszotta a tejszínt a konyhából, most pedig már nincs köztünk. Minden nap velem aludt, egyszerűen imádnivaló volt. Nem tudom hogyan dolgozhatnám fel az elveszítését, a sírást sem tudom visszafojtani, nekem ő volt a mindenem :( Ti hogyan tettétek túl magatokat rajta?
2010. aug. 11. 22:11
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Ja és úgy érzem egyelőre nem szeretnék másik cicát, ami ennyire a szívemhez nő :( Épp valamelyik éjjel gondolkoztam azon, amikor ott dorombolt a fülembe, hogy nem tudom mit tennék ha elveszíteném :( Egyébként fogalmam sincs hogyan üthette el az autó, az utcánk nem forgalmas, és a cica közvetlenül a ház előtt volt, szóval még csak nem is kint :(
2010. aug. 11. 22:14
 2/13 anonim ***** válasza:
Sajna ismerős érzés,de idővel majd jobban fogod érezni magad és újra szeretni tudsz majd egy cicát.Nekem amikor elpusztult,az segített,hogy rá találtam az újra.Még kiscica volt és kóbor szegénykén,nagyon ramaty állapotban volt.Haza hoztam és egy kicsit elterelte a gondolataimat az ápolgatása.Kicsit durván hangzik,de a halála legalább jó volt,nem szenvedett :/
2010. aug. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Most még nehéz elképzelni, de idővel túl leszel rajta. Legyél bánatos nyugodtan, sírd ki magad, beszélj a szüleiddel vagy a barátaiddal.
2010. aug. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Vannak még cicáim, őket is imádom, bármit megtennék értük, de ő volt a mindenem, ő tulajdonképpen magát szerettette meg, mindig bújt, mindig rosszalkodott, szóval sokkal aktívabb és érzőbb volt, mint a többi. A többi is extra aranyos, nem "hidegek", de ő még náluk is sokkal kötődőbb volt, és ő azt hiszem engem választott ki. Nem tudom felfogni miért vezetnek így az emberek :( Elhiszem, hogy történik baleset, de ehhez annyira hülye vezetőnek kellett lenni, hogy az már tényleg veszélyes :( És egy ilyen miatt meghalt szegénykém :(:(:( Én is régóta vezetek, de mindig a lehető legkörültekintőbb vagyok, ha nem érzem magam annak nem ülök autóba :(
2010. aug. 11. 22:25
 5/13 A kérdező kommentje:
Ja és gondolom rátesz még egy lapáttal, hogy mennyire érzelmes vagyok :( Imádom az állatokat, képes vagyok hangyákat meg legyeket menteni a vízből, ha beleesnek és nagyon sok kóbor állatot befogadok, nem egyszer dobtak már be hozzám macskát, meg találtam is kismacskákat az út szélén, én mindet felneveltem :( Ezért nem értem miért pont velem történik ilyen borzalmas dolog :(
2010. aug. 11. 22:26
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb mait tehetsz,hogy kisirod magad..,ne tarts magadban semmi bánatot!És gondolj a cicádra szeretettel,idézd fel az együtt átélt élményeket!Tudom közhely,de az idő mindent begyógyit!Most még nagyon friss a tragédiád,de enyhülni fog!;)Sok erőt kivánok Neked és fel a fejjel..,a macsekod továbbra is szemmel tart Téged a cicamennyországból,és nem szeretne ilyen bánatosnak látni!!
2010. aug. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, ez őszintén nagyon jól esett :)
2010. aug. 11. 23:09
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Februárban nagyon nagy hó esett, az úttestről a járdára nem tudott átmenni Foltoska, ugrott volna, barom száguldozó autós elütötte. A szomszéd kisfiúé volt a cica, de sokat járt hozzánk is. Tehetetlen dühömben jégdarabot vágtam terepjárós mocsok hátsó szélvédőjére, el is repedt, ő meg belehajtott a nagy hóba. Kiszállt, de nem tudott járni se, annyira be volt rúgva. A szomszédék hívtak rendőrt, nem engedték így vezetni azt a disznót.
2010. aug. 11. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sajnálom a cicád. Együttérzek veled. Nekem négy macskám pusztult el egymás után. Mindegyik saját alomból származott és nagyon szerettem őket. Az egyikük, egy pici hófehér cica még az első hónapját sem élte meg. Később arra értem haza, hogy két testvére Micó (egy fekete-fehér tarka nőstény) és Bóbi (egy fehér kan a fején egy fekete folttal) az úton fekszenek kinyúlva. Őket is egy autó ütötte el. 3 hónaposak sem voltak. Idén márciusban pedig egyetlen életben maradt testvérük vesztette életét, akit három légpuskagolygóval lőttek meg. Még szomorúbb a dologban, hogy hazajött meghalni. Az állatorvos próbálta kezelni, de március 5-én fél nyolckor még megvárta, amíg a hazajövünk, még föl is állt és nyávogott egyet, pont úgy, ahogyan mindig is köszöntött minket, majd összeesett és kiszenvedett. Plüssci volt a neve, egy szürke kandúr, a torkán kendő szerű fehér folttal és fehér mancsokkal. Június 19-én lett volna 2 éves. Az anyja maradt egyedül életben, de az segített igazából túllépni a dolgon, amikor egy teljesen fekete nőstény macskát vettünk, aki most a Kormi névre hallgat és örökké emlékeztet szerető kiscicámra, Plüsscire.
2010. aug. 12. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Sajnálom a cicáitokat (Nekünk 1 cicánkat ütötték el,egy 1autó/órás úton :( Manapság az autósok részegek vagy azt hiszik hogy a macska fél az autótól és elfut így repesztenek tovább ,ezt pedig az ártatlan macska szenvedi meg :( Nagyon kevés vezető állna meg. Sajnos :(
2010. aug. 12. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!