Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy lehet átvészelni a...

Hogy lehet átvészelni a kutyánk elvesztését?

Figyelt kérdés
ma reggelre ment el,együtt nőttünk fel nagyon kivagyok bukva,,valami tanács?
2011. szept. 6. 16:03
 1/5 anonim ***** válasza:
44%

Nehezen, 1-2 napig még rossz lesz.

Gondolj, arra, hogy már egy jobb helyen van.

2011. szept. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

igen, nagyon nehezen! gondolj arra, hogy - valószínűleg - szép életet adtál neki!

és bár semmi nem pótolhatja, de én ilyenkor új kutyust szoktam hozni a házhoz. legalább az idődet és a gondolataidat leköti. sokan nem értenek ezzel egyet, de én így szoktam.

részvétem...

2011. szept. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
eggyüt érzek veled :S én is jártam igy nem rég fél éve kb hogy egy ó német juhász kutyánk volt de az nagyon halgatott apukámra és 14évet élt én is vele nőttem fel de valamijen betegséget elkapott ami már gyógyíthatatlan volt és ezért sajnos el kellet altani nekem 2 hét volt h bele nyugottam:S
2011. szept. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
ő nagyon félt a viharban, tegnap alig dörgött egy picit de rögtön meg vadul és a keritésbe be akadt eltörtek neki a bordái stb :'( gyönyörú kan bernipársztor volt
2011. szept. 6. 16:19
 5/5 anonim ***** válasza:

Részvétem! Én nekem 1 éve halt meg előző kutyusom. Annyira hirtelen jött a halála, és amikor kissé javult az állapota, beleéltem magam hogy jajj de jó, túléli. Aha. Egyre rosszabbodott utána, és végül elaltatták a szüleim. Nagyon nagyon magam alatt voltam hónapokig, de szerencsére új kiskutyám kihúzott a depiből. Sokat tanultam az előző kutyámtól, hálás vagyok neki hogy volt, és szeretett, annak ellenére hogy akkor még alig értettem a kutyákhoz. Ezért a mostani kutyám kis híján tökéletes:-)

Azóta is gyászolom szegénykémet, de most jobb helyen van. De viszont engem most inkább az visel meg nagyon, hogy egyre halványabbak az emlékeim a hónapok, évek elteltével :( És képzeljétek, az új kutyámnak(aki mára már 1 éves nagyfiú) még régebben néztük az oltási könyvét, és láttuk hogy azon a napon született, amikor a Szöszit elaltattuk. Nem hiába, viselkedésben kis híján ugyan azok. Nem véletlenül..

2011. szept. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!