Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen fésűt használjak...

Milyen fésűt használjak hosszú szőrű cicának?

Figyelt kérdés
Gubancokra és a fölös kihulló szőrökre.
2020. dec. 9. 18:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Furminatort
2020. dec. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
én egy fanyelű (és hátú) kefét használok, amikben fémtüskék vannak, de azoknak a fémizéknek a vége be van borítva műanyag gömböcskékkel. a fémtüskék miatt viszonylag erős, a műanyag borítás pedig gondoskodik arról, hogy a cica ne sérüljön. jó sok szőrt tud összeszedni
2020. dec. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

[link]

Ilyesmi?

2020. dec. 9. 18:33
 4/8 anonim ***** válasza:
50%
igen, ilyesmi. amit én használok, azt egy DM-es kozmetikai csomagban kaptam, abból szedtem ki és fogtam be cicafésűnek. de ez is jó lesz, amit belinkeltél.
2020. dec. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én egy egysoros (így hívják egyáltalán? Idk) fésű használok, amire két befőttes gumit kötöttem rá, és az nagyon szépen kiszedi az amúgy elhulló szőröket. Ráragad a gumira, így hipp hopp kiszedi.
2020. dec. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Attól függ mennyit szánsz rá

Ha csak egy féső kell úgy elég amit fenzebb írtak a fanyelő de midenképp legyen műanyaga végén hogy ne sértse fel.

Ha többet is rá szánsz (5000 körül) akkor ajánlom a FURminatort

2020. dec. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

[link]


[link]

[link]


[link]


Ezek közül vacillálok.

2020. dec. 9. 19:52
 8/8 A kérdező kommentje:
Ha kell mindet megrendelem:D
2020. dec. 9. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!