Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen nyakörvet használjak...

Milyen nyakörvet használjak sétáltatáshoz hosszú szőrű kutyának?

Figyelt kérdés
Küldenétek képet?

2020. ápr. 9. 14:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Attól függ mekkora maga a kutya
2020. ápr. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
én Retriever nyakörvet használok, kb úgy funkcionál mint egy láncfojtó, de van rajta stopp így nem fojt és a szőre nem akad a szemek közé. Ha feszíti a pórázt akkor összemegy a hurok és nem tud kibújni, de ha laza a póráz akkor meg a nyakörv is laza és nem koptatja a szőrét. Nekem az volt még a gondom hogy a dús bunda miatt a csatos nyakörvet nem tudtam elég szorosan rátenni, mindig lötyögött rajta egy idő után.
2020. ápr. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem egy sima textil nyakorv is jo lehet.


Nekem mindig hosszu szoru kutyaim voltak mig setaltunk nem kopott ki a szoruk.


Itthon nincs rajtuk.



Most vettem egy kiallitasra szant kutyat, bundas lesz, nyilvan kiallitas elott, felkeszites, kozmetika utan csak is fojto ami lazan lehet rajta. Textil elnyomna a szort.


Alap esetben sima textil nyakorve van es lesz :)

2020. ápr. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenki a penztarcajanak, igenyeinek es az izlesenek megfelelo nyakorvet hasznalja.


Szines bor-nyakorvek az esoben, vagy usztataskor megfogjak a kutya szoret (de ez csak egy szempont).

2020. ápr. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Most egy elég vastag textil nyakörvet használok csak olyan rossz hogy így elnyomja a szép bundáját (természetesen itthon nincs rajta). Jó lenne olyan amiben látszik a szép dús gallérja.
2020. ápr. 9. 23:20
 6/6 anonim ***** válasza:
akkor rakj rá vékony nyakörvet, vagy ha szépen sétál, retriever pórázt vagy fojtót, ha nem szokott "kitolatni" a nyakörvből, csatold csak a másik karikára, úgy még fojtani se fogja.
2020. ápr. 10. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!