Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Melyik macskafajtára jellemzö...

Melyik macskafajtára jellemzö leginkább a hizelgés/dorombolás "ölmacska" jelleg?

Figyelt kérdés
Tehát nagyon nyugis cica ami hosszan elülne ölembe illetve szeret dörgölözni/hizelegni/dorombolni. Azok annyira aranyosak, gyerekkoromba volt egy ilyen személyiségü koborcica azóta se láttam olyat. Azt is nagyon szerettem hogy tudott kunyerálni nyávogni, és rendkivül hizelgös cica volt nem gyözött folyamatosan hálálkodni dörgölözni dorombolni és sokszor ölembe ugrott. Egy ilyen tulajdonságú macska érdekelne a jövöben jó eséllyel

2020. dec. 13. 15:56
1 2
 11/16 Metionin ***** válasza:
100%
Ez inkább személyiségfüggő. Menj el egy menhelyre és ajánlanak neked ilyen cicát. Vagy csak teszteld le, ülj be közéjük egy órára és látni fogod hogy ki az ölcica. Ahova én járok önkénteskedni, ott is vannak olyan cicák, akiktől nem tudsz lépni a cicaházban mert úgy dörgölőznek hogy majd felborítanak és ha le találsz ülni, egyből ugranak ölbe.
2020. dec. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
A ragdoll, ő "rongybaba".
2020. dec. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

11-es

Ezek szerint, akkor egy menhelyi házicica is megfelelhet nekem?

Plussz ha tényleg vannak ilyen személyiségük ahogy írod az tökéletes lenne.

2020. dec. 13. 17:59
 14/16 Metionin ***** válasza:
100%
Simán, elmész és körülnézel. Vagy a menhelyek, alapítványok honlapján vagy fészbukján is megnézheted őket, van leírás hogy melyik cica milyen személyiségű. Meglepően sok a dorombológép ölcica, mert sokat még szopis korában találnak és cumiból nevelik fel az állatmentők.
2020. dec. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Sima házicica, azoknál nincs dorombolósabb és bújósabb az biztos.
2020. dec. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Fajmacskák közt pl a brit olyan, hogy nem szeret ölben, kézben lenni. Kevésbé törleszkedik, pár lépés távolságot tart az embertől (az enyém ilyen, de engem ez nem zavar). A házimacskák közt van mindenféle, de személyes tapasztalat alapján az ivartalan kandúrok a legragaszkodóbbak.
2021. jan. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!