Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy tudnám őket leszoktatni...

Hogy tudnám őket leszoktatni erről?

Figyelt kérdés
Minden egyes alkalommal amikor kaját viszek a cicáimnak kicsit meghülyülnek. Igyekeztem nevelni őket egy kicsit amit valamennyit segített de továbbra is karmolnak hogy odaadjam nekik a kaját. Ha úgy vesszük nagyon türelmetlenek. Pedig naponta kétszer kapnak enni plusz napközben is szoktak néhány falatot tehát nem hiszem hogy éheznének.

2020. dec. 14. 14:19
 1/9 anonim ***** válasza:
85%

etesd őket gyakrabban. vagy tegyél ki neki száraz tápot a két etetés között, abból tudnak csipegetni.

én is ingerült vagyok/lennék, ha reggel óta csak este ehetnék ismét..

2020. dec. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%
Lehet a táp kategória nem jó. Olcsóbb tápban nincsen annyi kalória és tápanyag, ami kell nekik. Lehet éheznek szegények.
2020. dec. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Oké azt hittem kaphatok normális válaszokat de ezek szerint mégsem😅
2020. dec. 14. 18:47
 4/9 anonim ***** válasza:
76%

Ja, hogy ez neked nem normális válaszok? Biztosan bennünk van baj.

Szegény macskák! :(

2020. dec. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
67%

a normális választ megkaptad - etess gyakrabban, tápanyagban gazdagabb kajával - ,sajnálom, ha szövegértelmezési problémád van


egy rendszeresen etetett macska nem karmol az ételért, mert nincs kiéhezve.

de vehetsz bőrkesztyűt is macskaetetéshez, mint problémamegoldás

2020. dec. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nincsenek kiéhezve ha valami akkor el vannak hízva annyit kapnak enni ezt még az orvos is megmondta nem éheztetem őket ha valami akkor az a probléma hogy sokat esznek jézusom de idióta emberek vannak kár volt itt tamácsokat kérnem. Csak azt akartam megtudni milyen módszerrel kehet őket nevelni hátha van itt valaki akinek volt hasonló porblémáha de akkor megoldom egyedül menjetek a fenébe
2020. dec. 15. 16:19
 7/9 anonim ***** válasza:
48%
nyahh, idegbeteg kérdező idegbeteg a macskái..nem kell csodálkozni..
2020. dec. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát tényleg csak a macskákat sajnálom.
2020. dec. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
:))
2020. dec. 16. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!