Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ez lehetséges? Mi lehet az...

Ez lehetséges? Mi lehet az oka és hogy szüntessem meg?

Figyelt kérdés

Ivartalanított kandúr cicámmal (2,5 éves) az elmúlt néhány hétben már másodszor fordul elő, hogy az alomtálca mellé pisil. Egyszer láttam, ahogy csinálja, egyszer csak az "eredményt". Beleáll az alomba, de a feneke kilóg a szélénél, így konkrétan az alomtálca szélére és azon át a földre pisil. De máskor meg rendesen használja az almot. Nem változtattam sem az alomtálcán, sem az almon. A legutóbbi orvosi vizsgálatnál nem volt semmi húgyúti bajra utaló jel.

Miért csinálhatja ezt és hogy tudok neki segíteni, vagy megszüntetni ezt?

Köszönöm!



2020. dec. 17. 14:20
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
50%
Hat ha lattad, hogy ilyet pisil, akkor surgosen orvos. Ne telefonalgass, hanem holnap reggel vidd el, es a kepet is mutasd meg neki! Ha ennyire suru a vizelet, az komoly baj!
2020. dec. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Nem láttam, hogy pisi volt-e, vagy sem.

Mert ettől függetlenül teljesen normális vizelete volt az alomban.

2020. dec. 17. 17:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!