Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskák megérzik,ha mondjuk...

A macskák megérzik,ha mondjuk egy társukkal egy háztartáson belül kivételezik a gazda?(jobban szereti valamelyik macskát)

Figyelt kérdés
2020. dec. 17. 22:09
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nekem is kettő van. Az egyiket én is jobban szeretem. És?? Ebbe semmi nincs. Van egy dorombolós kandúrom, viszont szemtelen, lopós, sunyiskodik aztán játssza a szentet. Van egy nőatény macskám, eléggé antiszociális fel se lehet venni, de jobban ragaszkodik hozzám mint a kandúr, egyszerűen érzem. Őt jobban szeretem. Nyilván ettől még a kandúrt is babusgatom és őt is szeretem, de egy picivel mégis jobban szeretem a másikat. Ilyen ez. Férjem meg a kandúrt szereti jobban 🙂
2020. dec. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
38%

Kedves Kérdező!


Tökéletesen megértelek. Nekem is 2 idősebb cicám volt, és sajnos pont az pusztult el, amelyiket jobban szerettem. A másik mindig is érezte, hogy ő a kegyvesztett, de most, hogy egyedül maradt nagyon nyeregben érzi magát, pedig szeretni továbbra sem tudom. Ettől függetlenül persze, semmiben sem szenved hiányt, de jobban szeretnék olyan élőlényt, akihez lelkileg is kötődöm.

2020. dec. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!