Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskák hogyan értelmezik...

A macskák hogyan értelmezik az emberi érzelmeket?

Figyelt kérdés

Úgy értem a sírást, nevetést, vagy szimpla viselkedésbeni különbségeket el tudnak különíteni?


Fura kérdés tudom, de érdekel hogy ilyenkor ők ezekre hogyan reagálnak? Vagy idővel hozzá szoknak ezekhez, hogy "Oké, most kinevetnek mert hülyeséget csináltam" stb.



2020. dec. 19. 22:16
 1/3 anonim ***** válasza:
A sírásra általában úgy reagálnak, mint akik értik,hogy most támogatás szükséges. Persze ez a cica személyiségétől is függ. A bohockodást is megértik, ha mindig ugyanazt a mozdulatot vagy hangot használod.
2020. dec. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó radarjuk van hozzá. Az enyém a sírástól megijed kicsit, mert ritkán hall tőlem ilyet. Amikor rosszul voltam, felugrott hozzám, dorombolt, de látszott a szemén némi kétségbeesés, érezte, hogy baj van.
2020. dec. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is érzik minden érzelmünket. Az enyém nagy ívben kerül, ha feszült vagyok, mert kell a fenének a dráma. Ha rosszul vagyok, akkor ráfekszik a lábamra nyugodtan. Ha boldog vagyok, akkor játszani akar. :)
2020. dec. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!