Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mely macskák bújósak és...

Mely macskák bújósak és szeretik is ha dédelgetik őket?

Figyelt kérdés
Jövőre tervezek magam mellé egy cicust. Nem tudom mely fajták szoktak lenni bújósak és ölelhetőek. Szoba cica lenne bentre. Egyedül a ragdollról hallottam. Esetleg más cica is van még? Ja és hol lehet venni ahol megbízhatóak? :) 21L

2020. dec. 27. 21:24
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
63%
Menhelyi cicák is nagyon aranyosak, és ha egyet örökbe fogadsz, rögtön kettün segítettél! A bújósság nem fajtajelleg hanem személyiség kérdése. Így bármilyen fajtiszta vagy sima kóbor cica lehet bújós vagy pökhendi. Kicsit nézz utána a macskatartásnak, tényleg kezdőnek tűnsz. És készülj fel, hogy el kell hagyni majd a kerületedet több alkalommal is a macskád miatt!
2020. dec. 28. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
2-es: nem tudom milyen orosz kéked volt, de hogy nem jó helyről/nem fajtatiszta, az biztos. bejegyzett tenyésztő az egyik barátom, voltam nála többször is, minden macskájuk és minden kiscicájuk levakarhatatlan, bújós szépség volt. normális helyről, normális szocializációval bújósak.
2020. dec. 28. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Nekem sziámim van, imádni való de nem szeret kézben lenni, nem bújós.

Anyámnak brit rövidszőrűje van, elég bújós, barátságos mindenkivel. Sokszor rajta fekszik a cica.

Volt már perzsánk is, ő is nagyon bújós volt. Házi macskáink is mind azok voltak..

2020. dec. 28. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

az én sima házi macskáim.

sok gondoskodás, simogatás és jó bánásmód(!!!) a titka.

kiscicámmal 4 nap alatt baratkoztam ossze és nyertem el a bizalmát, és félős volt nagyon, karmolt is. most csak ha kajál:-)

2021. jan. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

Szerintem sem

Nálunk a macskák eymás generációi(rokonok)

Mind perzsa KEVERÉK(de brit rövidszőrünek látszanak)

Van egy aki tiszta nagyképünek játsza magát de van egy olyan is aki kan létére mindig hizeleg

Atöbbi megcsakvan

2021. jan. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!