Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miben halhatott meg a cicám?

Miben halhatott meg a cicám?

Figyelt kérdés

Vasárnap reggel arra ébredtem, hogy a cicám hány. Gyakran előfordult nála (autoimmun problémái voltak), így nem estem pánikba, feltakarítottam, és készültem arra, hogy délelőtt beszélek az állatorvossal. Aztán megint hányt. Majd pedig egy kis vért hányt. Aztán pedig sokat. Ekkorra már azonnal taxit hívtunk a párommal és rohantunk az állatkórházba, de mire odaértünk, már meghalt (2 éves volt). Így meg sem vizsgálták.. Fogalmam sincs, hogy mi történhetett, de tudom, hogy szenvedett. Tejesen összetörtem.

Ha valakinek van ötlete, hogy mitől történhetett ez, kérem írja meg. Tudom, hogy már semmin sem változtat, de akkor is jó lenne tudni.

Köszönöm.



2020. dec. 28. 20:01
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Mérgezés?
2020. dec. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
92%

Őszinte részvétem!


Sajnos nem tudom, hogy mi történhetett, de átérzem a fájdalmadat.

Nemrég (2016 végén) távozott el a kutyám.

Én családtagként tekintettem rá, ezért is írtam azt, hogy "nemrég". Ő egészen kicsi korom óta velünk volt, és sajnos már nagyon öreg volt szegény.

2020. dec. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Mérgezés nem igazán ehet, mert benti cica. (Ezt elfelejtettem említeni, bocsánat).

Köszönöm, #2. Nekem is családtag volt. Iszonyúan fáj, és hiányzik.

2020. dec. 28. 20:14
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

1-es vagyok.

Nagyon sajnálom.

Nem tudom :S


Állatorvos mit mondott?

2020. dec. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm, #1.

A saját állatorvosunknak még nem mondtam, hogy mi történt, még nem bírtam felhívni. Az állatkórházban pedig semmit sem mondtak. :(

2020. dec. 28. 20:19
 6/21 anonim ***** válasza:
93%
Szia! Nincsenek szobanövényeitek? Van amelyik káros a macskáknak, mérgező hatása van ha pl. megrágcsálják. Nem lehet hogy “játszott” valamelyikkel és ebből lett baj? Neten van fent lista melyik szobanövények mérgezőek macskának. Sajnálom ami történt, kitartást nektek!:(
2020. dec. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
91%
Jaj nagyon sajnálom :((( Nem lehet embólia, a betegségéből adódóan? Esetleg belső vérzés :(
2020. dec. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Lehetett volna kérni boncolást. Csodálom, hogy az orvos nem említette.
2020. dec. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
0%
lesz új cica?
2020. dec. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Semmilyen szobanövényünk nincs, pont emiatt, nehogy beleegyen. :(

Lehetett akár embólia vagy belső vérzés is. :/

Fel sem ajánlotta az orvos az állatkórházban.

#9 Igen, lesz.

2020. dec. 28. 20:27
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!