Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Honnan tudnék ingyen cicát...

Honnan tudnék ingyen cicát szerezni?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy cicát, de a megvételére nem szeretnék pénzt áldozni.

(Tartásra lenne pénz nem arról van szó, csak minek vegyek pénzért mikor biztos van ingyen is).

Menhely kizárva.


2020. dec. 28. 22:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Jófogásra nagyjából minden nap kerülnek fel ingyen elvihető cicák.
2020. dec. 28. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Facebookon vannak csoportok ahol vannak ingyen elvihető kiscicát
2020. dec. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg a facebookon van sok csoport ahol a szaporulatot szeretnék elajándékozni
2020. dec. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
*Kiscicák
2020. dec. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
menj ki az utcára, én is ott találtam az enyémet.
2020. dec. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

A menhelyet azért zárod ki, mert nem akarod hogy kukacoskodjanak és állandóan felügyeljenek?

Akkor nézz körül sintértelepen. Nálunk vannak macskák is, de biztos vagyok benne hogy más sintértelepeken is, hiszen az ebrendész dolga begyűjteni a bejelentett kóborló állatokat.

Egy sintértelepen nem világítanak át mint egy menhelyen, nem látogatnak, nem csesztetnek.

2020. dec. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
várd meg a tavaszt, akkor születnek sorra a kiscicák, és tele van velük az összes hirdetőoldal
2020. dec. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
100%
Jófogás, Facebook, helyi állatmenhelyek stb..
2020. dec. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Csak azért zárom ki a menhelyet mert a legközelebbi is elég messze van.

Jófogáson néztem, de nincsen ott sem a közelemben.

Facebook jó ötlet.

2020. dec. 28. 23:13
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Az utcáról én nem fogadnék be. Gyerekkoromban több macskámat is elvitték, és ne tudd meg, hogy azt egy gyereknek milyen rossz megélni, amikor eltűnik a cicabarátja. Ki tudja kinek a macskáját fogom be. Még mindig túl sokan tartják úgy, hogy kimehet.

Gyepmesteri telep a környéketeken nincs? Ott örülnek ha elviszed a macskát, hiszen altatniuk kell, ha ott marad, és azt ők sem szeretnék.

Vagy ismerősöknél érdeklődni, hátha tudnak valakiről akinél van kölyök, esetleg szokott lenni. Az sem rosszabb, mint a Jófogásos cica. Facebook-on a mi kisvárosunknak van macskás oldala, ahová szintén szoktak ingyen elvihető cicákat felrakni. Nézz utána, hátha a ti településeteknek is van ilyen.

2020. dec. 29. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!