Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hol tudnék szerezni ingyen...

Hol tudnék szerezni ingyen egy Maine coon cicust?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék egy cicust örökbe fogadni! Szép nagy cicust, szerető otthonomba! Tud valaki segíteni?

2012. máj. 10. 20:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sehol.Én már adtam ajándékba cicát(nem maine)és az a tapasztalatom,hogy ajándékként nem tudják megbecsülni a gazdik :( Tisztelet a kivételnek akik nagyon kevesen vannak :( Ajánlanám,hogy spórold össze a cica árát.
2012. máj. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
51%
Kis macsekot keres először hogy hozzád szokjo jobban.Meg hát kicsiként cukibb is.Miért maine coon?Mindegy itt egy oldal a macsekokrol meg a te kedenc macskádrol ahol be is tudsz szerezni. [link]
2012. máj. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Keverék kölyökcicát vagy idősebb és beteg fajtatisztát bármilyet örökbe tudsz fogadni a hozzád legközelebb eső menhelyen vagy sintértelepen. Ha kölyök fajtatisztát szeretnél, akkor egy tenyésztőtől kell megvenned.
2012. máj. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!