Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ferdocat pasztát hogy adhatnám...

Ferdocat pasztát hogy adhatnám be nekik?

Figyelt kérdés
Sehogy sem bírom, se fecskendőből, se kanálból, se a kajába keverve. Üvölt karmol elrohan - valaki tanácsot tudna adni? :( Még törölközőbe se tudom tekerni Muszáj beadni, giardiás :(

2020. dec. 31. 22:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha olyan kajába kevernéd, ami nagyon illatos pl .egy kis májkrém, abban is észrevenné?
2020. dec. 31. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

ha hátul a nyakánál felcsippented, mint az anyja tette kölyökkorában, akkor sem megy?

a pasztát meg belenyomod a szájába. gondolom, tapadós, kiköpni már nem fogja tudni..

2020. dec. 31. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Megfogtam a grabiját, az a gond, hogy viszonylag nagy mennyiség, nem tudom belespriccelni egy mozdulattal a szájába. 6 ml sűrű paszta, ahogy nyomom, már köpi is és szabadulna. Sajnos nem tudom most kedvenc kajába keverni, mert szigorú diétán van. Bár lehet, hogy kivételt teszek, és a kedvenc nedvesével összekeverem, hátha... Akkora szenvedés volt beadni, hogy be is pisilt, annyira sajnáltam:(((
2020. dec. 31. 23:01
 4/9 anonim ***** válasza:
51%
Rákensz egy adag pasztát a mancsa felett a lábára. Le fogja nyalni.
2020. dec. 31. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ezt kipróbálom holnap:)
2020. dec. 31. 23:28
 6/9 anonim ***** válasza:
A mancsra kenős módszer nem feltétlenül működik. A mi macskánknak esze ágában sem volt lenyalni, egyetlen mozdulattal lehúzta a bútoron. A grabancos módszer a legegyszerűbb. Oldalról kell a szájába nyomni a fecskendőt, ott van egy rés a fogai között, és egy pillanat alatt belenyomni. Én olyankor szoktam gyorsan, amikor alszik. Mire felébred rá, túl van rajta.
2021. jan. 1. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Sajnos nem nyalta le, lerázta. Az egyiknek sikerült beadnom grabifogással, a másik szobában kiöklendezte az egészet. A másiknak be se tudtam adni, megint bepisilt. Feladom. Holnap viszem kontrollra, megkérem, adjanak valami mást.
2021. jan. 1. 19:52
 8/9 anonim ***** válasza:
Lehet kapni tablettában is, azt a grabancát megfogva bedobod hátra a torkába, és egy pillanat alatt lenyeli. Nekem könnyebb beadni, mint a pasztát. Sajnos ezeknek a féreghajtóknak rossz ízű lehet a hatóanyaga, nem igazán tudják semmivel palástolni. Műtét után fájdalomcsillapítót például olyat kaptunk, hogy letettem a tányérjára, és megette. Aztán nézett rám, hogy adom-e a következőt. Ezekkel a féreghajtókkal meg úgy kell őket kergetni a lakásban.
2021. jan. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

ezt én sem értem, hogy miért nem ízesítik. minden alkalommal, amikor jutalomfalatkát adok nekik, elámulok azon, hogy vajon mit tesznek bele a gyártók, ami miatt a macs szinte felhabzsolja.

miért nem használják fel ezt a "tudást" vagy inkább trükköt a gyógyszergyártók is?

2021. jan. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!