Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ez a folt jelent meg szeretett...

Ez a folt jelent meg szeretett cicánk pofiján. ez tumor, vagy egyszeru kosz?

Figyelt kérdés

ha más, akkor pedig; micsoda?

szeretném tudni, mert mind én és a család szeretjük nagyon.

itt a kép, [link]

aki tud, kérem adjon választ a kérdésemre. hamarosan megy ivartalanításra dokihoz, és az nem most lesz tehát ha ebbol baja lehet akkor minél elobb jo lenne vinni :(



2021. jan. 5. 18:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Tudom döbbenetes lesz de akár megpróbálhatnád letörölni róla és akkor megtudnád, hogy retek-e.


Dehát ilyen a GYK, hogy itt valami vagy kosz vagy tumor.

2021. jan. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem siess a dokihoz vele. Papiloma szerintem. Gyorsan tejed, ha nincs kezelve.
2021. jan. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Várnrossz a kép minősége, ha dudor akkor papiloma.
2021. jan. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Ujjal nézd meg neki, hogy micsoda. Ha piszok, akkor lemosható. Az is lehet, hogy beleragadt a szőrébe valami. Kint is jár vagy szobacica?
2021. jan. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Minél előbb elviszed a dokihoz, annál hamarabb kiderül, hogy tumor-e, vagy kosz.

Valószínű a doki is mintát vesz belőle, és laborvizsgálat alapján fogja megmondani, hogy mitől van. Hogyan képzeled, hogy mi meg tudjuk állapítani, rákos-e a cicád? Vidd orvoshoz!

2021. jan. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Kicsi a billentyű. “Bár rossz” akart lenni.
2021. jan. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

olyan mint egy nagyobb anyajegy, dudorodik. de az almot is szívesen túrja, kisebb korában mindig piszkos volt az orra, már kinőtte.

most viszont ez nem jön le sehogy sem.

2021. jan. 5. 19:09
 8/16 anonim ***** válasza:
Kullancs is lehet, ha szokott kijárni. Bár így januárban ritka.
2021. jan. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

#5

megmérgezték egyik cicám és nem tudtuk időben elvinni dokihoz, azóta paranoiás vagyok (4xjobban) meg extrán feltem őket a legkisebb sérüléstől, ez meg gyanús.

igazaból meg akartam kicsit nyugodni, hátha ez valami kis semmiség, vagy kosz de nem jön le meg fura...

amúgy jól van ezen belul, túlsagosan is

2021. jan. 5. 19:18
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
De mi lenne, ha nem megnyugodnal, hanem holnap elvinned? Talan nem kene megint elkovetni azt a hibat, hogy keson mentek orvoshoz, bar valoszinuleg ez semmiseg, de mindig ott van az a pici esely, hogy mi van, ha nem.
2021. jan. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!