Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ez a folt jelent meg szeretett...

Ez a folt jelent meg szeretett cicánk pofiján. ez tumor, vagy egyszeru kosz?

Figyelt kérdés

ha más, akkor pedig; micsoda?

szeretném tudni, mert mind én és a család szeretjük nagyon.

itt a kép, [link]

aki tud, kérem adjon választ a kérdésemre. hamarosan megy ivartalanításra dokihoz, és az nem most lesz tehát ha ebbol baja lehet akkor minél elobb jo lenne vinni :(



2021. jan. 5. 18:59
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
ha én lennék a családfő aki ezekről döntést hoz, már holnap reggel menne amint nyit az allatorvos. cicám 11kor ment el, a doki pedig 6kor nyit ebben a kis városban sajnos, akkor mai napig velunk lenne,ha 9 órara mehetett volna. viszont szuleim amint kapnak fizetést, vinniuk kell.
2021. jan. 5. 19:35
 12/16 anonim ***** válasza:
Az nem lehet hogy valami bunyóban megkapták az arcát, és kicsit be van durranva?
2021. jan. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Részvétem... :'(
2021. jan. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Majd írd meg, mi lett vele?
2021. jan. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Ha nincs nyitva helyben az allatorvos, akkor rohanok egy masikhoz, nem tetlenul allok a macska felett es sirok, mert az nem megoldas. Utaztam en is mar oda-vissza 120 kilometert ejszaka egy macska miatt, aki meg csak nem is az enyem volt, de bevallaltam. Persze ez nem neked szol kerdezo, gondolom te vagy a gyerek, de a szuleidnek felelosebbnek kene lennie. Lehet egyebkent, mar ez se segitett volna a ti cicatokon, a macskak sokaig titkoljak, ha bajuk van, de nem tudnek ugy lekefudni aludni, hogy nem tettem meg mindent.


14-es valaszolonak: szerintem semmi nem lett vele, nem vittek el, nyilvan. Viszont meg ivartalanitas elott ki kene deriteni, ha baja van, mert a mutoasztalon egy kezeletlen betegseg az eletebe kerulhet.

2021. jan. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

"...ha én lennék a családfő aki ezekről döntést hoz,..."


Ezek szerint az orvos most nem fér bele a családi kasszába. Szomorú, de van ilyen.

2021. jan. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!