Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mennyi időre megy el a cicátok...

Mennyi időre megy el a cicátok otthonról?

Figyelt kérdés
Nyilván a kérdésem azokhoz szól, akik kiengedik. Kérlek azt is írjátok meg, hogy milyen nemű, illetve ivaros vagy ivartalan. Utóbbi időben nagyon sokat van távol ivartalan kandúr cicám, pedig minimum az éjszakákat bent szokta tölteni. Fogalmam nincs mi ütött belé, ezért is érdekelnének a tapasztalataitok. Előre is köszönöm!
2021. jan. 5. 23:10
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
50%

Nem ertem az ilyen embereket akik szerint a kinti tartassal csak kinyirjuk az allatot meg az rossz neki stb.

Biztos jobb lenne egy zsakba tenni, autozni 2 km-t es kidobni a patak melle nem?

En pont azt tartom hulyesegnek aki a macskat egesz eletebe bent tartja egy lakasnyi helyen, aztan azert irogat mindenhova mert nem tudja miert karmol szet mindent a macska.

2021. jan. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
28%
Miért lett mindenki lepontozva?
2021. jan. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
0%

Az én cicám pl lehetetlen bezárni, a mozgásigénye nagyobb,mint amit a házban le tud játszani.

Sajnos az útra is megy, de elég figyelmes és feltűnő színű, így remélem sose lesz baja, bár,ha nem jön haza hosszabb ideig,mint szokott,mindig végigsétálok az útvonalon,ahol tudom ,hogy járkál. Általában valamelyik kertben van :))

Azért haragudtam,hogy madarakat fogott, de párszor összeszidtam érte és ma már csak nagyon ritkán hoz haza, bár biztos elkap párat.

Lehetne folyamatosan lakásban,de körbe macska bútorozni a házat nem kis munka és költség.

Nagyon jól elszorakozik az udvaron napozva is.

2021. jan. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!