Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskám hím.1 éves és...

Pajtikám kérdése:

A macskám hím.1 éves és mostanában amikor elmegy otthonról mindig koszos orral tér vissza. Mit tegyek hogy ez ne így legyen?

Figyelt kérdés

2018. júl. 1. 17:00
 1/10 anonim ***** válasza:
78%
Ivartalanítás.
2018. júl. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%

A legkisebb probléma, hogy koszos az orra.

Majd amikor tele sebekkel jön haza, vagy soha többet haza sem jön, akkor lesz probléma.

Ivartalaníttasd és akkor nem lesz gond.

Az én ivartalanított kandúrom 21-ik évesen aludt el örökre a saját kedvenc helyén. Életében nem ment hallótávolságnál messzebbre, ahogy hívtam két perc alatt ott állt haptákban, tiszta orral!:)

2018. júl. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%
Miért olyan rohadt nehéz ez a XXI. században? Én a kandúromat 6 hónaposan ivartalaníttattam, mielőtt még egyáltalán ráérezne a csatangolás ízére. Ki sem teszi a lábát az udvarból, pedig kitudna menni, ha akarna. Nincs mindig látótávolságban, de ha szólítom este, jön egyből.
2018. júl. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%

Az enyém is ivartalan, szintén hallótávolságon belül van mindig.

Nem nagy pénz, és nem fog érte haragudni a macskád.

Sok-sok boldog évet ajándékozol neki, ha ivartalaníttatod.

2018. júl. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
69%
Mondjuk ne engedd elmenni otthonról...
2018. júl. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
65%
A koszos orrot nem értem, de ivaros kandúrnál simán előfordulhat, hogy vérző sebekkel és félig letépett füllel jön haza. Mondjuk ez nőstényre is igaz s valószínűleg ivarosnak se kell hozzá lenni, hisz nemcsak macskával tud összeverekedni, de azért az a tipikus, hogy az ivaros kandúrok verekszenek össze csúnyán.
2018. júl. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Mézga Krisztina ***** válasza:
Jaj de jó, hogy itt felelős macskatartók válaszoltak. Kivéve a kérdezőt. Természetesen ivartalaníttatni kell a cicát, no meg beoltatni macskanyavalyák ellen és veszettség ellen is, mert kijárós cica. Valóban: miért olyan nehéz ez a XXI. században???!!!
2018. júl. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az jutott eszembe,hogy talán vitaminhiánya van a cicának és eszi a földet,de valószínűbb,hogy vakondra vagy valami föld alatt lévő állatra vadászik.Az ivartalanítás tényleg hasznos dolog,de ezen nem segítene.Bár sehol nem írod,hogy ivaros lenne a cica.
2018. júl. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 KarcsikaCsenge válasza:
Flóbert...
2018. júl. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat azóta már ivartalanítottuk
2018. aug. 22. 09:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!