Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macskahordozó helyett miben...

Macskahordozó helyett miben tudnám vinni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Holnap mennénk állatorvoshoz,és oda adtam barátnőmnek a macskahordozómat,ami viszont elkeveredett nála.én úgy hallottam,hogy állatorvoshoz csak macskahordozóba lehet cicát vinni.

Mivel tudnám helyettesíteni?



2021. jan. 9. 20:37
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
magánorvoshoz viszem,ahol több mint valószínű,hogy nem lesznek mások,mivel időpontra megyünk.
2021. jan. 9. 22:00
 12/15 anonim ***** válasza:
de most hogy jön ide, hogy lesznek e ott mások?
2021. jan. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
úgy,hogy mondják hogy elmegy és annyi neki.Nem lesznek ott kutyák,sem más állatok.
2021. jan. 9. 23:23
 14/15 anonim ***** válasza:
Te meg miről beszélsz? :D Valamit nagyon félreértettél.
2021. jan. 9. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
A háton levő hordozó nagyon cuki, de nyáron, amikor olyan meleg van, és rásüt a nap, pár perc alatt szegény cicó feldobja a talpát, annak a hordozónak plexi az egyik oldala, a plexi nagyon hamar egy sült cicát csinál belóle. Rögtön átmelegszik, a plexin kicsi lyukak vannak levegőt venni. Nem tanácsolom ezr a fajta hordozót!!
2023. ápr. 7. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!