Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi baja lehet az alommal?

Mi baja lehet az alommal?

Figyelt kérdés

Van egy kiscicánk.A macska alomban alszik, a fekhelyére akar pisilni.


Pedig amikor látjuk hogy pisilnie kell beletesszük az alomban. Szépen elvégzi a dolgát, játszik tovább.

Aztán megint kell neki és a kis kosarába ürít...



2021. jan. 11. 09:37
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam hogy több félét is kipróbáltunk.
2021. jan. 11. 09:42
 2/12 anonim ***** válasza:
mennyi idős a cica? mióta van nálatok?
2021. jan. 11. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
4 hónapos és itt született.
2021. jan. 11. 09:49
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

elsőként megpróbálnám kimosni a kosarában lévő párnát/takarót, valami ütösebb cuccal. hypó, domestos. lehet, hogy már a "szagra" megy, és úgy gondolja, ott a pisi helye.

esetleg az almot közelebb/távolabb tenni a kosártól. próbálkozni kell, hátha..

2021. jan. 11. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Milyen almot hasznaltok?
2021. jan. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Volt már Fit+fun, Maya, Premiere, Multifit (biztos van még de jelenleg ennyire emlékszem) és mivel úgyse használja nagyon ezért most egy olcsó Spar-os van. Ha márkás, ha nem ugyan ezt csinálja.
2021. jan. 11. 11:04
 7/12 A kérdező kommentje:
volt még*
2021. jan. 11. 11:04
 8/12 anonim ***** válasza:
De ezek csomosodo, vagy ilyen szilokonos almok? Csak azert kerdeztem, mert en vagy 10 felet probaltam, mire elfogadott egyet, a legolcsobb csomosodos aldisat :D Egyebkent az elejen nekem is ezt csinalta, hogy az alomban aludt, viszont kitarto voltam, mindig, amikor lattam, hogy uriteni akar, odaraktam, kapartam a mancsaval, hogy erezze, hogy ide kell...es hat megtanulta kb 1 honap alatt. 3 honaposan kerult hozzam, de kinti volt, almot nem is latott addig. Szerintem ra fog erezni o is. A fekhelyet pedig mossatok ki, es en azt mondom, hogy egy darabig vegyetek is el tole, gondolom nem csak abban alszik. Valoszinuleg nagyon szeret oda pisilni, hat akkor ne legyen elol.
2021. jan. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Hirtelen így nem tudom melyik csomósodó vagy melyik nem. De mind a 2 féle volt.
2021. jan. 11. 11:36
 10/12 A kérdező kommentje:
És köszönöm a válaszokat!
2021. jan. 11. 11:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!