Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Házi kandúr ideális súlya?(töb...

Házi kandúr ideális súlya?(többi lent)

Figyelt kérdés
Van egy macskám, most 8 hónapos. A kérdésből látni, hogy kandúr viszont kb. 2-3 hete figyelem és valószínű, hogy "nagyobbacska" a kelleténél. Ha a áll akkor a hasa picit lógós, és én ha akarom ha nem egy kissé súlyos macskát látok benne. Kinti cica, falun lakunk és mondhatnám, hogy "utcamix" de a nem fajtiszta szerintem jobb szó rá. Első macskám, igazán szeretném ha még sokáig velünk lenne. Minden oltása megvan ami kell neki(veszettség elleni, kombinált oltás és kapja a féregtelenítőt is). Az állatorvos novemberben járt utoljára, akkor mondta, hogy megvan a magának való súlya(de nem mondta hogy túlsúlyos lenne vagy vmi). Mivel mérjem meg? Hogy állapítsam meg a testsúlya "hogylétét"? Minden választ köszönök!

2021. jan. 11. 18:40
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Az itteni üzletek nem pesti Fressnapfok, nincs nagy választék. Jelenleg nem igazán van pénz ilyen kerítésekre, és fölösleges is, nem lehet egy eddig kintre szokott macskát bezárni, ígyis-úgyis kimegy valahol... De minden érthető üzenetet köszönök!(a 9. választ is!)
2021. jan. 11. 19:29
 12/15 anonim ***** válasza:
72%
Lehet rendelni is. Nem felesleges a kerites, de mindegy. Nem csak Budapesten van am elet, en sem ott elek, es en is rendelem a kajat az allatoknak :) Nem kell 40 ezres szuperpremium tap, de valami ertelmeset is ehetne.
2021. jan. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Borcika ***** válasza:
0%

Szió!


#1 vagyok most láttam a többi választ..


Először is: Nálunk a macska kutya kaját eszik (száraz, keverve konzervel) tök mind1, hogy kutya vagy macska kaját kap, csak üzleti lehúzás, ha külön veszel neki macskatápot. (megsúgom apukám barátnője állatorvos, csak tud valamit ;)


Másodszor: Szuper, hogyha kimegy az állatorvos és nálatok ivartalanítja! Nálunk a konyhaasztalon folyt a műtét xD

Steril/nem steril haggyuk má', kikapja a kandúr golyóit aztán kész, nem egy nagy műtét. Ha gondolod írj privátban.

2021. jan. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Hello kérdező! Lett ivartalanítás?
2021. febr. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Még nem, doki szerint melegebb időben kell mikor már 15 fok felett van az idő. Viszont már kezdek picit félni mert egyszer már sántított és volt valami kis seb a lábán, azóta jól van.
2021. márc. 8. 06:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!