Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Találtam 4 macskát mi legyen...

Találtam 4 macskát mi legyen velük?

Figyelt kérdés

Találtam 4 kölyökmacskát mindegyik hó fehér de elég rossz állapotban vannak :S

Kaptak már vizet meg kaját, de tiszta bolhásak és lehet, hogy betegek is :S

Hívtam már a macskamentők alapítványt és állatmenhelyeket is de nem sok sikerrel jártam :(

Én nem tudom elszállásolni őket mert mindig amiket találok elajándékozom de ők nincsenek elajándékozható állapotban.

Mit tegyek, melyik menhelyet hívjam még?


2010. aug. 14. 16:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
92%
hirdetés! fotózd le őket és írj, rakasd ki állateledelesekhez, állatkereskedőkhöz! Amíg nem jelentkeznek, tápláld őket! Vidd el állatdokihoz, és mondd neki, találtad őket, legalább megvizsgálja ingyen, nemfog pénzt kérni érte. Sok sikert! + tud tanácsot is adni, mivel etesd itasd őket. Mennyi idősek? Ez is számít. Állatmenhelynél ne próbálkozz... Magad vedd kezükbe a sorsukat. 1-2 nap alatt gazdikra lelsz, de fontos, hogy minél több felhívás legyen, telefonszámmal, és neked is kis türelem, míg elviszik őket.
2010. aug. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
14%
Fúj, én nem fogdosnám a helyedbe!Ha nő/lány vagy még bajod is eshet belőle.Tedd ki őket a tópartra, legyen velük ami lenni akar.Nem vagyok szívtelen.De úgyse lenne jövőjük.
2010. aug. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Hát ha hozzád került volna akkor tényleg nem -.-"

Még jó h én és a barátnőm voltunk ott és még időben :P

2010. aug. 14. 16:19
 4/15 anonim ***** válasza:
Amennyiben budapesti vagy hívd őket: [link] Tel. számuk: 06-70-330-0986
2010. aug. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Ha hófehérek könnyen találsz nekik neten gazdát. Tegyél fel képet, hirdesd ahol tudod. Addig meg etesd őket, hogy jobban nézzenek ki, akkor előbb elviszik őket.
2010. aug. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Hát...kirakok hírdetéseket, meg etetem/itatom őket...remélem jobban lesznek:) csak most nincsenek vmi jó állapotban:/ de majd csak lesz vhogy=)
2010. aug. 14. 16:26
 7/15 anonim válasza:
2%
Hízlald őket utána meg add a kínaiaknak. Meg fogják köszönni.
2010. aug. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

ma 16:15...remélem nincsen semmilyen állatod! Inkább nem írok mást!

Kérdező! Tegyél ki tényleg hirdetéseket, a fehér cicák szépek, biztos lesz gazdijuk, csak egy kicsit helyre kell kupálódjanak. Az orvos biztos segít ingyen, hisz találtad.

Te legalább rendes vagy! Örülök, hogy vannak még ilyen emberek.

2010. aug. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
2010. aug. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

16.15 vagyok..


van 2 kutyám,és 7 macskám.

2010. aug. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!