Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi baja lehet a cicámnak?

Mi baja lehet a cicámnak?

Figyelt kérdés
Reggel még semmi baja sem volt. Amire hazaértem arra lettem figyelmes, hogy hempereg és dorzsolodik mindehhez. Állandóan dorombol illetve folyamatosan nyávog. A fehekénél a háta mintha lentebb lenne. Úgy megy mindha lapìtana mint amikor vadászna. Nem vettük észre de tegnap este kiszökött. Lehet negfâzott? Holnap viszem az orvoshoz de nagyon ideges vagyok miatta
2021. jan. 14. 19:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
8%
Sajnos lehet el kell altatni
2021. jan. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Tüzel. Kandúr pajti kell neki 😁Szóval nincs semmi baja
2021. jan. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
2021. jan. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Kiscicákat szeretne a cicád🙂
2021. jan. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha nőstény, akkor nagylány lett. Semmi baja, csak tüzel. Mielőbb ivartalaníttatni kéne.
2021. jan. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
83%
Első válaszoló, tessék? Remélem ez csak egy rossz vicc akart lenni. A többi válaszoló jól mondja, semmi okod az aggodalomra, a cicád ivarérett lett. Ha nem szeretnétek kiscicákat, ne engedjétek az udvarra, hogy bakmacskákkal találkozhasson, illetve célszerű lenne minél előbb ivartalaníttatni.
2021. jan. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Azért elaltani nem fogom. Ha beteg meggyogyitattom...

Most jót mosolyogtam saját magamon. Én már mindenre gondoltam hogy mi lehet a baja de erre nem. Kiscicák biztosan nem lesznek mert emeleten lakik fiúkkal nem fog addig találkozni amíg nincs ivartalanítva. Van időpontom arra is márciusra mert a mostani helyzetem nem engedi meg azt hogy pár napot itthon legyek és ápoljam.

Nagy kő esett le a szívemrol. Hálásan köszönöm a megnyugtató válaszokat.

2021. jan. 14. 20:08
 8/11 anonim ***** válasza:
72%

😂😂😂 mi az a bakmacska?

Egyebkent nem ertem mi a gond amit itt felsorosz egy macska átlagos napja.

És mit mondasz az orvosnak dorombol meg nyavog?? xDDd hat macska baszki...

Az elsőnél meg gondolom ironizalt, nem is ertem, hogy veheti ezt valaki halál komolyan kedves 6os.

2021. jan. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
2021. jan. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Bizony épp nagylány lett.
2021. jan. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!