Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szerintetek etikus macskának...

Szerintetek etikus macskának gyógyszernevet adni?

Figyelt kérdés
Pl Kalmopirin, Cévitamin vagy Hemorid.

2021. jan. 22. 21:05
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
95%

Nem is figyeltem, hogy ez egy újabb idióta "Ferences Edit" kérdés.


Amúgy most nevettem egyet és "Editke" tuti nem középkorú nő. A "

Szölázil" a Salazzle nevű Pokémon fonetikusan (és bénán) leírt neve. Ez tuti valami fiatal troll gyerek. Nyakamat rá.

2021. jan. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
92%
Egy barátnőm hófehér cicája a Kokain nevet viseli. :)
2021. jan. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 A kérdező kommentje:
először alvás közben kukucska, ez a Szuszkandi, aztán szaladgálás a konyhában, ez a Zűrkör...
2021. jan. 22. 22:15
 14/45 A kérdező kommentje:
vagy ha az egyik mindig bepisil, a másik mindig bekakál, akkor lehet például a nevük Csuris és Kaxi...
2021. jan. 22. 22:23
 15/45 A kérdező kommentje:
fehér cicának szép név lehet a Hócincor, feketének pedig a Cigebókány
2021. jan. 22. 22:30
 16/45 anonim válasza:
94%

#13 Azért erősen akarni kell, hogy ne autómatikusan Puncinoppingó-nak olvassam 😂😂


Kérdező, azért ne lepődj meg, ha az utcán vagy a vendégek furán néznek rád, amint pl a "hol vagy kis algopirin" vagy "szanax ne szaggasd le a függönyt" stb-t kiabálod 😂

2021. jan. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
97%
Miért nem Pandémiának nevezed el? Pont most olvastam az újságban, hogy már csecsemőnek is akarták adni ezt a nevet.
2021. jan. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem ezt nektek kell eldöntenetek ugyan olyan ez is mint egy kisbaba nevének a kiválasztási (van akinek úgysem fog tetszeni, de a lényeg hogy nektek tetszen)
2021. jan. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 A kérdező kommentje:
olaszos hangzású, de ha összevissza áll a szőre, akkor lehet pl Borzinó, ha ritkás a bundája, akkor pedig Gyérszőrgyógyszer
2021. jan. 22. 23:22
 20/45 anonim ***** válasza:
74%

Az a bajod, hogy levédett márkanév, és a jogtulajdonos perel a jogtalan névhasználat miatt? Vagy hogy nem fizet reklámdíjat, mikor ordítva üvöltözöl Fluimucillal, hogy de miééért borította fel megint a vázát, és épp 2000 ember hallja a másik 5 háztömbben?

Vagy hogy a gyógyszer 'rossz' és nem akarsz negatív tartalmú nevet?

Mi lenne, ha inkább táplálékkiegészítők közt keresgélnél?

L-karnitin, Taurin...

Esetleg Melatonin, ha alvósabb típus.

2021. jan. 22. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!