Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A lány és a fiú macska között...

A lány és a fiú macska között van különbség viselkedésben,természetben?

Figyelt kérdés
Természetesen, abból induljunk ki,hogy ivartalanított.
2021. jan. 28. 21:35
 1/8 anonim ***** válasza:
68%

Azt mondják általában a kandúrok lustábbak, a nőstények pedig aktívabbak.


Nálam ez pont fordítva van :D

2021. jan. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%
Nálunk mindenki ivartalanított. Na már pedig van lusta nőstényünk, van lusta kandúrunk, van játékos nőstényünk és mellé van játékos kandúrunk is :D a személyisége mindegyiknek más akárcsak a habitusa. Nem lehet csak kandúrra vagy csak nőstényre bontani őket
2021. jan. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
57%
Nálunk a nőstény nem nagyon szereti ha simogatják és kicsit agresszívabban játszik. Ez mondjuk minden cicánál más, de több ismerőstől hallottam hogy nem lehet állandóan szeretgetni a nőstény cicát csak ha ő szeretné
2021. jan. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
74%
nálunk is ivartalanok, az egyik kandúr álló nap heverészik, amikor éppen nem, akkor eszik (dagi is), a másik nagy vadász, kirázta már a környék összes egerét a gatyájából és hozza őket boldog vigyorral a pofiján, a nőstény pedig, nos, ahányszor elmegy a két békésen heverésző kandúr mellett, kioszt nekik egy-egy fülest.
2021. jan. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
69%
A fiúcicák csavargósak, gyakrabban kimaradoznak éjszakára otthonról, és kevésbé szoktak vadászni. A lánycicák dorombosabbak, bújósabbak, és ők sokkal aktívabb vadászok, én úgy vettem észre eddig. Persze ez globálisan nem igaz, vannak bújós kandúrok és távolságtartó nőstények is.
2021. jan. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
87%

Nincs, a konkrét egyed személyiségétől függ a viselkedése.

Az első lány cicám olyan volt, mint egy királynő. Mindenki haptákba vágta magát körülötte, uralta az egész utcát, levert maga körül mindenkit, ha kiment. Bent pedig egész nap ölben vagy a radiátoron feküdt.

A mostani kandúrom egy huligán, mindig kitalál valami különlegességet, amivel lekötheti magát és bandavezérként viselkedik a többi állattal.

A szomszéd kandúrja olyan, mint egy magának való, elvarázsolt filozófus, egész nap csak néz ki a fejéből és elmélkedik. A többi macskát elzavarja.

A másik szomszéd kandúrja nagyon extrovertált, állandóan jár a szája, beenged az udvarra nemtől függetlenül minden macskát, minden állattal barátkozni akar, állandóan etettetni és gyömöszöltetni akarja magát.

Ugyanennek a szomszédnak a lány cicája nagyon-nagyon okos, találékony és független, vezéregyéniség.

A másik szomszéd lány cicája meg tiszta kelekótya és hebrencs, hiába van ivartalanítva. Ugrál, lefekszik az ember lába elé, amikor lépni akar, mindig ki-be járkál, odacsődíti az összes macskát a környékről, és beszél nekik.

2021. jan. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
75%

Nálam a fiúk valahogy sokkal hízelgősebbek. :D Úgy dörgölődnek, hogy csak na. Lány macska közül eddig csak egy volt ilyen.

Sőt volt egy nagyon szeretett macskám, aki sajnos már nincs velünk (azóta sem tudtam túllépni rajta és folyton vele álmodok) ő pl. ha mondtam a nevét vagy bármit neki mindig válaszolt. Vagyis csattogott a szájával, mint mikor madarat látott.

2021. jan. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
89%
Teljes mértékben az adott macska személyiségétől függ a viselkedése. Ezt nem a macska neme határozza meg. Nekem 2 ölbemászós kandúrom van. :)
2021. jan. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!