Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi lehet a megoldás hogy...

Mi lehet a megoldás hogy megnyugtassam a macskám? Depresszió?

Figyelt kérdés
Kedves Öreglányom még gyermekkoromban vettük magunkhoz lassan 15 éve, Édesanyám a hetekben költözött el és a cica napról napra elviselhetetlenebbül viselkedik, láthatóan a hiánya miatt. Először Minden pillanatban ha megmozdultam, a táljához rohant hogy enni kérjen (még ha nemrég volt ebéd idő akkor is) most már folyton nyávog szokatlan éles hangon. Ha magamhoz hívom simogatni az ágyra (az eddigi élete során mutatott viselkedéssel ellentétben) nem mozdul csak nyávog, ha a lakás másik felén van nyávog. Ha én megyek hozzá hogy megnyugtassam, szeretgessem perceken belül faképnél hagy és nyávog.

2021. febr. 3. 23:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hiányolja. Idővel majd jobb lesz. Sok mindent szerintem nem tudsz csinálni vele, meg kell szokja az új helyzetet.
2021. febr. 3. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
39%
Én örököltem macskát a nagyapámtól, aki meghalt. Hosszú ideig sírt utána, de idővel megszokott minket, és azóta ugyanúgy elfogad, mint nagyapámat, a hasunkon alszik, mint neki. Finom falatokkal szép lassan lenyűgöztük.
2021. febr. 4. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
2021. febr. 10. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!