Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért írnak itt ilyeneket?...

Miért írnak itt ilyeneket? (lennt)

Figyelt kérdés
pl ha valaki tenyésztő akar lenni,akkor egy csómóan azt írják rögtön hogy szaporitó,meg hogy ivartalanitsa a macskáját.meg ha valakinek vemhes a macskája annak is miért írják egyböl azt hogy vigye el ivartalanittatni?
2010. aug. 16. 14:12
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

ha valaki tenyésztő (igazi tenyésztő) akar lenni, az nem úgy működik, hogy egyik nap kipattan a fejéből, másnap meg már megy beszerezni az "alapanyagot"...jogos a gyanakvás


minden állatot érdemes ivartalanítani, még vemhesen is, ezzel elkerülhető a felesleges szaporulat...lásd pl. tegnap volt egy kérdés, hogy mit csináljon a hülyegyerek a macskával, ha nem kell a házhoz....

2010. aug. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Aki tenyésztp akar lenni az nem ide ír. Az hogy valaki szeretne a macskájának kölyköket az nemt enyésztő. Azért írják hogy ivartalanítsa mert tele van minden macskákkal, neház nekik gazdát találni, éheznek, kóborolnak, sokuk vizes vödörben vagy elásva végzi! Azon kívül mind a nősténynek mind a kandúrnak csak kínzás, kizsigerelés ez, mert őket nem lehet csak úgy elrázni mint egy kutyát! Mindemn második kérdés arról szól hogy a macska haldoklik, meghaltak a kiscicái minden baja van de orvoshoz nem vinnék. Szerinted ez jó? Mire jó ez?
2010. aug. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Tenyésztő nem leszel attól,hogy pároztatsz két állatot,hiába van törzskönyvük és hiába szépek.

Tudás,tudás és tudás kell hozzá,szakmai alázat,felelősségtudat,ha ezek nincsenek meg,csak szaporító marad az ember.

2010. aug. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
*elzárni
2010. aug. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
44%

azért, mert ezek az emberek s.ggfejek, és buták.

nem fogják fel, hogy a kutyán nem segítenek az okoskodásukkal, inkább jótanács kéne, nem kioktatás.

minden tenyésztő, akivel eddig találkoztam, egy fellengzős idióta volt,megélhetésnek tekintette a kutyákat.

2010. aug. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
még akkor se ha állat tenyésztői papírom van? hm?:)
2010. aug. 16. 14:21
 7/24 anonim ***** válasza:
0%

tessék, itt van, már vérszemet is kaptak a nagyokosok...

mint a keselyűk, úgy csapnak le....nevetséges

2010. aug. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

amugy meg én sose bántanék és nem is bántottam egy állatot se,éppen egyik nap fogadtam be egy kóbormacskát

ha érdekel valakit képet is mutathatok róla,meg tavaly is találtam egyet,csak ellopták tölünk az udvarrol :(

2010. aug. 16. 14:22
 9/24 anonim ***** válasza:
0%

"csak szaporító marad az ember."


mert ugye a tenyésztők az istenek, a szaporítók meg az alattvalók..

2010. aug. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Ha papírod van akkor nem szükséges itt kérni tanácsokat. Azon kívül a haszonállatok és a kutya meg macska két különböző dolog az érzelmi rész miatt. A haszonállatokat kb futószalagon tenyésztik, ezt nem lehet megcsinálni társállatokkal. Persze ha van lelked. És nem haszonállatokkal van tele a menhely szóval nem kéne őket egy kalap alá venni.
2010. aug. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!