Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Nemakarok több ilyet álmodni!...

Nemakarok több ilyet álmodni! Szerintetek miért álmodok ilyeneket? (bővebben lennt)

Figyelt kérdés
már 2 napja azt álmodom a volt barátommal, hogy a megcsal.például: tegnap azt álmodtam, hogy megcsókolt egy lányt, én pedig adtam egy pofont annak a lánynak.Ma pedig azt álmodtam, hogy vele voltam egy ilyen buli szerűségen, és beszélgettünk meg minden, aztán eltűnt, és bementem egy mosdóba és ott voltak a barátaim, és megkérdeztem, hogy nemtudják-e, hogy hol van. és aztmondták hogy nézzem meg a wc-ben. és benyitottam és ott csókolózott egy másik lánnyal, én meg megint megütöttem ezt a lányt is. és a lány meg aztmondta nekem, hogy ne legyek bolond, mert ő nemakar semmit a volt barátomtól csak kihasználja, én meg elkezdtem sírni és elindultam hogy hazamegyek, a fiú meg jött utánam, hogy beszéljük meg. és aztán felkeltem:S ...annyira rossz! mit csináljak, hogy ne álmodjak több ilyet?!és miért álmodom ilyeneket?!
2010. okt. 9. 11:16
 1/3 anonim válasza:
lehet hogy van vmi boszorkány ismerősöd akinek bejön a pasid azt jól megátkozott hogy megszerezze :D addig fog szivatni amig nem szakítasz a pasiddal, ha nem, akkor nincs igazam :D
2010. okt. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Puszta félelem: Félsz attól hogy elveszted a barátod ezért olyan képek jelennek meg elötted melyek bizonyítják félelmed és az utána lévő események pedig a lehetséges a te személyiségedtől függő megoldásokat ábrázolja illetve vázolja fel
2010. okt. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem lehet, hogy tudat alatt még mindig szereted a volt pasidat? Esetleg maradt valamilyen befejezetlen ügy kettőtök között? Ha a szakításotok egyik percről a másikra történt, akkor az álom arra utal, hogy tudat alatt még nem dolgoztad fel a veszteséget.


26L

2010. okt. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!