Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jó ötlet volna egy lánynak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ötlet volna egy lánynak, aki fontos nekem "ilyeneket mondani? Bővebben lennt.

Figyelt kérdés

Sokat lógunk együtt. Szerintem sejti, hogy nem barátkozni akarok vele. Korábban ő is érzett valamit irántam, ám mivel van egy széthullóban lévő kapcsolata, ezért voltak köztünk gondok..


De mostanság megint találkozgatunk...


Mondhatok neki olyanokat, hogy:

- jólérzem magam vele

- nagyon fontos nekem

meg ehhez hasonló dolgok...


2010. ápr. 28. 20:05
 1/6 anonim ***** válasza:
jó ötlet volna.
2010. ápr. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Esetleg megkérdezni tőle, hogy ő hogy vélekedik "rólunk", mármint hogy ez most szerinte haverság, barátság, vagy más?


Amúgy én próbálok úgy ténykedni, hogy nehogy az jöjjön le neki, hogy barátként közeledek. Pl. megvárom még kifut a busza, integetek neki, felajánlom, hogy elkísérem ide-oda, lelkizni nem lelkizünk, inkább csak elvagyunk ha kettesben vagyunk...

2010. ápr. 28. 20:14
 3/6 anonim ***** válasza:

Ugyanbiza miert ne kerdezhetned,vagy miert ne mondhatnad el?Miert ennyire gatlasosak a mai vilagban az emberek?Miert kell mindentol parazni konyorgom?Uram...

19/N.

2010. ápr. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Csak nyugodtan... :)
2010. ápr. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Azért mert ott van neki a barátja...és bár érzett, talán még érez valamit irántam, de most kezdünk újra olyan viszonyban lenni, azóta mióta elmondta az érzéseit, hogy együtt lógunk, beszélgetünk...


Nem-e rontanék el mindent, ha ilyen nyílvánvalóan kifejezném, hogy hogy érzek iránta?

2010. ápr. 28. 21:19
 6/6 anonim ***** válasza:
20:39 vagyok. Annyira azért az nem nyilvánvaló, hogy azt mondod neki, jól érzed magad vele... Célzás az megvan :D De ha egyszer mindketten érzitek, hogy van valami.. miért ne? :)
2010. ápr. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!