Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi számít jó macskatápnak?

Mi számít jó macskatápnak?

Figyelt kérdés
2021. febr. 5. 23:59
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
Aminek magas a hústartalma.
2021. febr. 6. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És ha csak húst adok neki?
2021. febr. 6. 00:04
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Amit te is megennél.
2021. febr. 6. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Én vegetáriánus vagyok, szeretem az erõs fûszereket, de ez nem hinném hogy egy cicának elõnyös lenne. 🤔


Tudom hogy sót nem kaphatnak, a csirkecsontok és szálkák veszélyesek. Ezen kívül mire kell ügyelni?

2021. febr. 6. 00:12
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Allatnak nem ugy fozunk, ahogy magunknak. Fuszereket ne hasznalj, nem kell.
2021. febr. 6. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Répát/krumplit megfozom meg a pulyka combot vagy szárnyat lefeljtem a csontrol nem daralom szépen darabokban szedem le. Kiadagolom és megy a hűtőbe.

Amúgy annyira nem kell őket félteni a macska nem a panel 8.emeletén őshonos 😂


Persze nekünk is bent van.

Anyueknak falun hol már.... De amúgy mondhat akárki akármit sokkal boldogabbak. Ivartalanítva vannak nekik

,havonta viszik 1× dokihoz mind a 4 mentett macskájukat. Na szóval amiért mondom hogy ne izguld túl, hiszen az egyik legveszélyesebb ragadozó a kedvencünk a következő: egyik nap kint voltam anyaméknál ültünk a lócán szépen sütött a nap beszélgettünk. A lustának hitt Fifi nevű dagadt ciculi (6kg) úgy elkapta röptébe a galambot amint alacsonyabban szállt hogy öröm volt nézni. Mondanom se kell hogy lehetetlen volt tőle elvenni. Maradjunk annyiba hogy néhány toll maradt. Na most ezek nem városi galambok anyámék 60km-re laknak a legnagyobb (7000lakosú kis várostól). Anyu csirke farhátot vesz nekik hát a kocsiból ahogy kiszáll már a szatyorból kiveszik 😂 hol van ideje arra hogy be vigye a házba 😂😂😂 ne aggódd túl. Én is csak azért főzöm neki mert mióta járvány van annyi időm van home officeban mint a csuda. Amúgy az előtt royal canninnal volt jóba. Azt ette ezerrel:D

2021. febr. 6. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!