Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Zárt alomtálcát lehet fürdőszo...

Zárt alomtálcát lehet fürdőszobában tartani?

Figyelt kérdés
Vagy összecsomósodik az alom a nedvességtől?
2021. febr. 8. 08:11
 1/10 anonim ***** válasza:
Én ott tartom, és csak néha lesz kicsit vizes az ajtónál, de akkor is csak azért, mert leszedtem róla :D
2021. febr. 8. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Konkretan eri viz, vagy mi? Egy kis paratol nem lesz baja, gondolom nem 0-24-ben furodtok.
2021. febr. 8. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Még nincs macskánk, csak tervezem. Anyukámtól maradt egy ilyen zárt wc.

Sajnos panelben nincs nagyon hely máshová rakni, az az elrendezés, amikor a hosszúkás előszoba végén a konyha van, egyik oldalról 2 szoba nyílik, a másikról meg a wc, fürdőszoba és gardrób.

2021. febr. 8. 09:46
 4/10 anonim ***** válasza:

Panelban elek en is, mivel mashova nem fert, ezert az en szobamban van az alom. Fedett, be van tolva egy eldugott kis sarokba ( mondjuk a szobam eleg nagy, nem csak par negyzetmeteres), nem zavaro.

De ha befer a furdobe nalatok, akkor nem gond.

2021. febr. 8. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Panelekben általában elég kicsi a fürdőszoba, nálunk nem férne be. Meg néha elég nagy a forgalom is.
2021. febr. 8. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én kertesben lakom, az almostál a fürdőben van. Semmi baja nincsen.
2021. febr. 8. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Az alomnak nem lesz baja, kérdés, hogy a macska fogja-e használni. Sok macska nem szereti az elzárt, zsákutca jellegű helyeket, márpedig a fürdő pont ilyen. Ha még az ijesztő mosógép is ott van, pláne.


Szóval egy próbát megér, ha ott akarod tartani, de macskaszempontból jobb lenne a szobában, vagyis ott, ahol a macska (és te) a legtöbbet tartózkodik.

2021. febr. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nálam a fürdőben van,nem vizesedik az alom.Cicát nem zavarja a mosógép,rajta üldögél legtöbbször.
2021. febr. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
10, Azt írtam, "sok macskát". Nem emeltem ki külön, de természetesen vannak kivételek, alkalmazkodó cicák, akiket hidegen hagy a dolog. :) Ezért írtam, hogy egy próbát megér, és vagy elfogadja a macska, vagy nem.
2021. febr. 8. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Barátnőmnél a fürdőben van, vén előtte kis szőnyeg, hogy ne hordja szét a macs a cuccost belőle. Nem áll össze a párától, mondjuk nála állandóan nyitva a fürdőajtó, de zuhany után is egyből kinyitja, szóval nem gond.
2021. febr. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!