Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan szokassuk kintre?

Hogyan szokassuk kintre?

Figyelt kérdés

1 hónapja van nálam egy kiscicus bent a házban.

Nagyon hullik a szőre,a kishúgom pedig allergiás rá...kipattogzik tőle stb:(

Valakinek valami tipp hogy hogyan szokassam kintre?

Nem kérek gyűlölködő kommenteket,ha nem lenne muszáj tuti nem raknám ki:)



2021. febr. 10. 19:13
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Inkább keress neki másik gazdát. Kint nem biztonságos egy kiscicának, megfagy, elütik, széttépi egy kutya...
2021. febr. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
12%
A macskák eleve benti állatok. De csinálhatsz vagy veszel neki egy házat, ahol el tud bújni a hideg elől, akkor kirakhatod.
2021. febr. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
Hát a macskát nem mondanám benti állatnak, de persze mi is bent tartjuk. 2 macskám van, régen befogadtunk egy harmadikat, de sajnos nem illett a képbe h úgy mondjam. Én kintre akartam tenni, de végül kerestünk neki új gazdit, ott benti cica lehetett. Sztem nálatok is ez a jobb megoldás.
2021. febr. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
igen,tényleg jobb lenne neki mint kint,de én nem tudnék megválni tőle:(
2021. febr. 10. 19:57
 5/8 anonim ***** válasza:
84%
Megértem. De gondolj bele, mi lenne jobb (a lelkiismeretednek és a macskának is), ha másik gazdihoz kerülne, ahol boldog élete lehetne bent, vagy ha kiraknád és bármikor bármi baj történhetne vele?!
2021. febr. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
55%

Van az ugy neha, hogy tul kell lepni sajat magunkon, es nem szabad onzoen viselkedni, a sajat erdekeinket nezni. Szereted a macskat? Oke, akkor szeresd annyira, hogy keresel neki uj gazdat.

Egyebkent meg ajanlom neked itt gyakorin a macskak kategoriat, meg lehet nezni, hogy mennyi “ugye visszajon a macskam?” “Jajj megmergezte a szomszed, sebesulten jott haza, elutottek, mit tegyek?” jellegu kerdes van. Es ez csak a gyakori, de szerintem eleg tanulsagos, hogy miert nem bhasszuk csak ugy ki a macskat a kertbe, lesz ami lesz alapon. Foleg kolykot nem!!

2021. febr. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nagymamahoz nem mehet?
2021. febr. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

koszonom mindenkinek,keresztanyumhoz meg a cicus:3

7/7 mamám sajnos már elhunyt

2021. febr. 10. 22:30

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!