Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Megbízható az interneten...

Megbízható az interneten rendelt macskaeledel?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A petnet.hu-ról akarok Royal Canin tápot rendelni a maine coon kiscicámnak. Itt nálunk az állateledel boltban nagyon drága, a neten 900 Ft-al olcsóbb kg-ja. Megbízható ez a petnet.hu? Köszönöm a válaszokat!
2010. aug. 16. 19:45
 1/6 anonim ***** válasza:

nézd nekik, bontatlan és sérülés mentes tápot kell leszállítaniuk.

Kimérve semmiképpen ne vegyél. A csomagolttal, meg nem lehet trükközni.

Én sem rendeltem még, Acanát szeretnék, de most bogarat ültettél a fülembe. Első gondolatom az, hogy nem lehet trükközni.

Esetleg, ha magának a webáruháznak nincs kimondott raktára, akkor, gondot okozhat, hogy ha nem tárolják jó helyen.

De most megnéztem a honlapjukat, és nekem korrektnek tűnnek.

2010. aug. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én is korrektnek látom, meg tényleg pofátlanok ezek az állatboltosok, nálunk 2500 Ft kg-ja a Royal Canin tápnak (a kiscicáknak valóak, a Maine Coon fajtatáp még drágább), itt pedig 1600. Azért 10 kg-os tételnél már nem mindegy. Kimértet nem akarok, csak így 10 kg-os kiszerelésben, de lehet kapni 2 és 4 kg-osat is, de ez így jobban megéri, nameg nem csak a maine coon eszi, hanem a másik kismaccsom is, ő sima házi, de ő is imádja ezt a tápot :) Akkor szerinted meg merjem rendelni?
2010. aug. 16. 20:09
 3/6 anonim ***** válasza:

igen szerintem merjél. Valószínű pont azért, mert nincs boltjuk azért olcsóbb. Az állateledeles a villanyt, a fűtést, az anyámtyúkját is rászámolja.

Ráadásul , ha onnan rendelsz többször biztos fogsz később kedvezményt kapni. Megnéztem a telephelyüket is. Teljesen nyomon követhető, minden meg van adva, garanciát vállalnak.

off: én a helyedben nem csak Royállal etetnék, hanem vegyesen a prémium tápokból.(Iams, Orijen, Acana)

2010. aug. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsot, gondolkozom én is, hogy majd váltok, de annyira imádják ezt a Royal Canint. Én is nagyon megbízható és korrekt cégnek látom, csak hirtelen olyan hihetetlen volt, hogy ennyivel olcsóbban is ki tudok jönni :) Köszönöm mindkét válaszodat :)
2010. aug. 16. 20:30
 5/6 anonim ***** válasza:
Én a webkutyáról rendeltem royal macskatápot, az tök olcsó és ráadásul ingyen hozzák. Jó oldal, semmi baj nem volt vele.
2010. aug. 17. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az utolsóhoz! Én is onnan(webkutya.hu) rendeltem Royal Canint, 10 kg-osat. Teljesen rendben volt. Sztem nem para netről rendelni. Tényleg sokkal olcsóbb, mint a boltban. Most fogok megint :)
2010. aug. 18. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!