Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macsekom milyen fajtába...

A macsekom milyen fajtába sorolható?

Figyelt kérdés
Kicsit utána néztem wikipédián,de nem találtam megfelelő választ.. csak kiváncsiságból kutatok :) A kiscicám kicsit kisebb termetű,foltos(fekete fehér),és a szemei nagyobbak az átlagnál és kiemelkedőek.. :) Szerintetek?
2010. aug. 16. 19:53
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
*legalább tanulok is
2010. aug. 16. 20:15
 22/27 anonim ***** válasza:
Nincs mit :)
2010. aug. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
Hmm.. én is arra a házi macska és egyiptomi mau keverékre szavazok :D a lényeg,hogy gyönyörű,és nagyon élénk,és nagyon szeret,és megbízik bennem.. kimutatja felém. :) Imád vadászni és szereti a társaságot.
2010. aug. 16. 20:22
 24/27 anonim ***** válasza:
Az utóbbi hetekben egyre több kérdés van, ami szerint a kérdező házi macskája valójában egy mau. Egy kicsit legalább. Csak nem elszabadult egy rakás ivaros mau és szórják a kölyköket az országban. Most halál komolyan, nekem kerek a seggem, meg nagy a mellem, akkor latin amerikai vagyok vagy mi?
2010. aug. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Az én cicám nem tenyésztötöl van de perzsa. Akkor ez hogy van?

Szeresd a cicád, ne ezzel törödj, eg-egy házi sokkal szebb a fajtisztánál. Arról nem is beszélve, hogy a keverékek általában okosabbak (najó szinte mindig), egészségesebbek, tovább élnek, egyedibbek. Nézd a jó oldalát. Én az egyéniségükért vagyok oda, minden cica teljesen más.

2010. aug. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
ja és pl. Braziliaban minden cica a szingaúrira emlékeztet, pedig keverekek.
2010. aug. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
1. én nem mások kérdséhez igazodok,2. csak érdekelt,de már lerágott téma :)
2010. aug. 17. 08:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!