Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Vemhes lehet a Fiúnak hitt...

Vemhes lehet a Fiúnak hitt macsekom? :O Bővebben lent!

Figyelt kérdés

2 hónapja kaptam egy nagyon szép Cicust ajándékba... Azt mondták hogy Március végén született... És úgy kaptam hogy Kandúr cica... :) Amit most vettem észre , hogy Csajszi a cicus.. Mivel elégé tömött erős a bundája nem figyeltem a nemét :) Viszont hatalmas hasa lett , ha megy 2 oldalra a nagy pocak ide oda "mozog" Mint aki lenyelt egy Golyót :/

Jövő hétre kaptam időpontot a vizsgálatra, és hogy megbeszéljük az ivartalanítást, az Orvossal... Viszont ha vemhes , akkor félek hogy addigra megellik :// Ma olyan nyugtalan.. futkosós volt... Sosem akar kimenni napközben .. ma pedig vagy 20 ki , aztán be kéretőzött ....


Esetleg hogyan tudhatnám meg hogy vemhes e ?? Nem akarok kifutni az időből ://

Szép estét nektek :)


2011. okt. 30. 18:38
 1/8 anonim ***** válasza:
vidd el állatorvosho, ő meg tudja állapítani, és ha tényleg csajszi, akkor Ultrahang vizsgálatot is kérhetsz, abból megtudhatod hogy lesznek- e kölykei vagy sem. Emlői nincsenek megduzzadva? Mert ha igen akkor valszeg lesznek kismacsekok.
2011. okt. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Állatorvos a jövő héten sajnos ://

Biztos hogy nőstény, minden állatot + tudok állapítani, de őt nem figyeltem , hiszen biztosra mondták hogy fiú !!

Nem érzem hogy meg lennének annyira tömött és sűrű a bundája ://

2011. okt. 30. 18:54
 3/8 A kérdező kommentje:

Átnéztem az emlőit, és szinte nem is látni a cicijeit... Olyan kicsi a "bimbója" hogy szabad szemel alig látható ://

Akkor sztem csak kövérke :))

2011. okt. 30. 19:00
 4/8 anonim ***** válasza:

küldök egy linket

Ebben a jelei vannak:


[link]


ebben az hogy segíts neki elleni:


[link]

2011. okt. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
remélem tudtam segíteni utolsó voltam :D
2011. okt. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm :))

De azt hiszem hogy erre nem lesz szükségem :)

Ugyanis a cicusomnak mondhatnám nincsenek mell bimbói.. Olyan pici kis pontok vannak a "helyén neki" !!

2011. okt. 30. 19:08
 7/8 anonim ***** válasza:
akkor lehet mégis csak fiú?? :D
2011. okt. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nem biztos hogy nem az :))

Csak nem vemhes... És jobb is ha ivartalanítom mielőbb.. Mert ilyen "emlőtlen" nőstény macsekot még nem láttam... :P

2011. okt. 30. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!