Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mért vad a macsekom? (lent)

Mért vad a macsekom? (lent)

Figyelt kérdés

van egy macsekom:) 7hójnapja született és mikor elhoztam semmi nemvolt vele de ahogy nő fel egyre agresszívabb néha

mikor simogatom harapdál elég erősen és csikar de közben dorombol is nem, értem mi van vele szerintetek pedig senki sem bántja egész nap bent van néha kiviszem levegőzni


2011. máj. 29. 07:48
 1/6 Szafica ***** válasza:
nem lehet,hogy csak játszik?
2011. máj. 29. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Szafica ***** válasza:
az enyém is elég keményen eldurvul néha:D(első vagyok)
2011. máj. 29. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
lehet hogy csak játszik de elégé karmol :D
2011. máj. 29. 09:24
 4/6 anonim válasza:
Kis korában félős lehetett és nem bízik senkiben.
2011. máj. 29. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kölyök és játszana. Ha harap, kicsit koppints a szájára és szólj rá, hogy nem szabad. Ha a csikaráson karmolást értesz, fogd meg a lábát és szintén szólj rá. Ne hagyd rá, mert dominánsnak fogja egy idő után tartani magát és nehezebb lesz ezekről leszoktatni, pedig a felnőtt macskánál mindezek sokkal fájdalmasabbak.
2011. máj. 29. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Vágd le a karmait, h ne tudjon nagyon megsérteni- de csak ha benti!- és próbáld leszoktatni pl spriccelgesd ha harap és karmol. Szerintem is játszik
2011. máj. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!