Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért szeretnek a macskák a...

Miért szeretnek a macskák a WC-ből inni?

Figyelt kérdés

2021. febr. 11. 09:34
1 2
 11/16 Béla211 ***** válasza:
100%
Nemtudom lehet, hogy az én macskáim Furcsák. De ők a friss csap vizet nem iszák meg csak ami 2-3 napot áll. Eszükbe nem jut WC ből inni. Meg csap vízből sem isznak. De eső vízből is az állottat szeretik. De a vizes táljukból sem nagyon isznak. Ezért kell teletölteni a locsoló kannát abból szeretnek inni.
2021. febr. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen, mindenféle hülyeségeket kitalálnak, ha a vízről van szó :D nagyon változatosak ebből a szempontból. Biztos vagyok benne, hogy van valami oka ennek. Nagyon érdekesek ezek a megfigyelések.
2021. febr. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém csak a kutya táljából hajlandó inni.
2021. febr. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
61%
Ha a #9 is te vagy, akkor azért pontoztak le, mert tahóságot írtál. A macskáid okosabbak.
2021. febr. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Miért, abból isznak? Macskám nincs, sohasem volt.


Kutyám van, de az tiszta vizet nem hajlandó inni. Csak olyat, ami már napok óta áll valahol, virágcserép alól, pocsolyából, a madaraknak kitett szökőkútból, összegyűlt esővízből. De ezt kizárólag az udvarban. Nem lehet a tiszta vízre rászoktatni. Emberi településen a kerítésen kívül hozzá nem nyúl semmihez. Nem tanítottuk rá, magától lett ilyen.

Ha a kajás edényét fényesre mosom, fanyalogva eszik belőle. De ha benne van az előző napi beleszáradt maradék, falja, mintha napok óta nem evett volna. Fura gusztusa van!

Eszébe nem jutna a WC csészéből inni, mert az tiszta víz.

2021. febr. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Igalon volt egy barűtnőm és ott döbbentem meg nagyon. A wc-ből ivott a macska, aztán később felugrott a konyhában a mosogatóra és az oda tett edényekbe nyalt bele.

Mondtam a lány anyjának de ő csak legyintett rá, hogy ne törődjek vele.

Végül később szakítottunk is, bár nem ezért. Annak is a fura gondolkodású anyós volt az oka.

2021. febr. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!